Biletomat Concerts Poznań KęKę w Poznaniu

Concerts: KęKę w Poznaniu

Tickets for Concert

KęKę w Poznaniu

date

Fri, 27 January 2017 time 20:00

venue

U Bazyla
ul. Norwida 18A, Poznań

promotor

Bashesh

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Fri, 16 dec 2016 16:49

30 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Mon, 09 jan 2017 10:04

35 PLN

Sold out


Standard

III pula

available to
Fri, 27 jan 2017 16:00

40 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Kękę w Poznaniu!

Support: 2strona Ekranu
KęKę

UWAGA: W weekend 27-28.01.2017 odbędą się dwa koncerty KęKę w Poznaniu. Pierwszy 27, drugi 28.01.2017. Prosimy zwrócić uwagę, na którą z imprez chcecie zakupić bilet!!!

Uwaga! Bilety są imienne, przy wejściu proszę okazać bilet wraz z dowodem tożsamości.

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub u Bazyla z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę, promujący album "Trzecie Rzeczy", który odbędzie się 27.01.2017 w Poznaniu

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się  w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę. 
„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Złota Płyta za „Takie Rzeczy”, Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powraca aby domknąć cykl. Jak zapowiada artysta będzie to ostatni album z serii „Rzeczy”, Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach , KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.
Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka,  idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie dwóch pierwszych singli promujących wydawnictwo Presja (4mln/ miesiąc wyśwtietleń w YT)  Smutek (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT)
Za różnorodność warstwy muzycznej odpowiadają ;Uraz, PLN.Beatz, DonDe, Matek, Sergiusz, Kubi Producent, Świerzba, Deemz

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty KęKę!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK