Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Khalid

Concerts: Khalid

Tickets for Concert

Khalid

date

Mon, 05 February 2018 time 20:00

place

Palladium
ul. Złota 9, 00-019 Warszawa

organizor

Go Ahead

TicketsStandard

II pula

dostępna od
Mon, 05 feb 2018 00:00

140 PLN

Buy ticket


Gallery (zoom)

 

📄Khalid wystąpi w warszawskim klubie Palladium!

Khalid

wejście: 19:00, start: 20:00

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Khalida! Po 38 występach w USA i suporcie Lorde podczas trasy „Melodrama”, artysta wreszcie pojawi się w Polsce! Khalid zagra 5 lutego w warszawskim Palladium! Bilety będą dostępne w sprzedaży od 13 października, godz. 10:00.

Khalid, zwycięzca tegorocznej nagrody MTV VMA w kategorii „Best New Artist”, popularność zdobył dzięki singlowi „Location”. Utwór zdobył ponad 700 milionów odtworzeń, sprawiając że Khalid stał się najpopularniejszym artystą na Spotify na cztery kolejne dni. Drugi singiel, „Young, Dumb & Broke” powtórzył ten sukces, zdobywając ponad 200 milionów odtworzeń i 67 milionów odsłon na YouTube w niecałe dwa miesiące od daty premiery.

https://www.youtube.com/watch?v=by3yRdlQvzs

Artysta swój pierwszy singiel („Location”) wydał jeszcze przed ukończeniem liceum. Ogromny i szybki sukces zaprowadził go do podpisania kontraktu z jedną z największych amerykańskich wytwórni, Columbia Records. Debiutanckim album, „American Teen”, zachwyciły się popularne media, takie jak New York Times, TIME, Billboard czy NYLON. Khalid pojawił się m.in. w „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, „The Ellen DeGeneres Show” i „The Late Late Show With James Corden”, a także na tegorocznej edycji SXSW, gdzie zdobył nagrodę „Woodie To Watch” MTV. Dodatkowo, po ogłoszeniu pierwszej trasy koncertowej artysta wyprzedał wszystkie koncerty, jeszcze przed pojawieniem się debiutanckiego albumu. Obecnie muzyk może pochwalić się ponad bilionem odtworzeń na całym świecie. Jest jednym z dwóch nastolatków, którym udało się trafić do pierwszej dziesiątki zestawienia Billboard w ciągu ostatniego roku. Na koncie ma również kilka nominacji do prestiżowych nagród (m.in. BET – „Best New Artist” czy Teen Choice Award – najlepszy utwór R&B/Hip Hop). Singiel „Location” pokrył się w USA podwójną platyną, a debiutancki album złotem w USA i Kanadzie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Najważniejsze wydarzenia muzyczne sezonu! SPRAWDŹ!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.