Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Kobranocka

Concerts: Kobranocka

Tickets for Concert

Kobranocka

date

Fri, 09 February 2018 time 19:00

venue

U Bazyla
ul. Norwida 18A, Poznań

promotor

Go Ahead

Tickets


Standard

I PULA

available to
Thu, 08 feb 2018 23:59

45 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Fri, 09 feb 2018 16:00

55 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Kobranocka zagra w Poznaniu

Kobranocka

wejście - 18:00
start - 19:00

Kobranocka 9 lutego wystąpi w poznańskim klubie U Bazyla! Początki grupy sięgają 1984 roku, kiedy po raz pierwszy spotkali się Andrzej „Kobra” Kraiński i Andrzej Marek Michorzewski. Pierwszy koncert zespołu odbył się rok później, a zaraz potem Kobranocka zagrała wspólną trasę po Polsce z Die Toten Hosen. Największą popularność przyniósł im drugi album „Kwiaty na żywopłocie”, z którego pochodzi największy przebój grupy – „Kocham Cię jak Irlandię”:

https://www.youtube.com/watch?v=5gSroh2XP-0

W roku 1990 zespół wydał płytę "Ku Nieboskłonom", a następnie albumy "Niech popłyną łzy", "Gold" i "Sterowany jest ten świat". Pojawiły także składanki - "Gold", "Koncert" i "The Best Of...". Dyskografię zespołu zamyka "Prawdopodobnie najlepsze", wydana w 2016. Zespół tworzą Andrzej "Kobra" Kraiński - założyciel zespołu, w składzie nieustannie od 1985 roku; Piotr "Vysol" Wysocki – perkusja, dołączył do zespołu jako trzeci perkusista, w roku 1987; Jacek "Szybki Kazik" Bryndal - gitara basowa, śpiew, klawisze; współzałożyciel zespołu, po kilkuletniej przerwie (spowodowanej solowym projektem "Atrakcyjny Kazimierz"), powrócił do zespołu w 1996; Jacek Moczadło – gitara.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.