Biletomat Concerts Koncertowe Skorpionalia w Poznaniu

Concerts: Koncertowe Skorpionalia w Poznaniu

Tickets for Concert

Koncertowe Skorpionalia w Poznaniu

date

Sat, 14 November 2015 time 16:02

venue

Klub 9stóp
ul. Piątkowska 92, Poznań

promotor

9 stop

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 13 nov 2015 23:59

37 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 14 nov 2015 14:00

47 PLN

Sold out 

📄Skorpionalia w Poznaniu!

TZN Xenna, Sexbomba, Las Melinas, Ruiny, Totenwald
Poznańskie spotkanie w ramach Urodzin Zygzaka.Tym razem solenizantów będzie trochę więcej. Listopad to miesiąc skorpionów.

TZN Xenna to zespół którego początki sięgają roku 1981-ego. Założony pierwszego sierpnia 1981 roku przez Zygzaka, Czombego, Goga i Marka zespół działał do maja 1987 roku. W ciągu sześciu lat istnienia występowali w nim także Sidnej, Falkonetti i Dynia. Falkonetti miał bardzo duży wpływ na brzmienie zespołu od 1984 roku. Razem z Markiem stworzyli bardzo płodny tandem kompozytorski. Ich współkompozycje "Bankier, oficer, polityk czy ksiądz",
"Miasto', "Ola, Ola, Ola, lej" uzupełnione perkusją Dyni i wokalem Zygzaka do dzisiaj cieszą się popularnością.Grający od 1984 roku Dynia doskonale wpasował się w nowe brzmienie zespołu. W składzie: Marek, Dynia, Zygzak i Falkonetti nagrali pierwszą winylową 7"EP "Dzieci z brudnej ulicy". Warto podkreślić że epka ta była pierwsza polską ep z drukowaną okładką. Do tej pory wszystkie epki Tonpressu były firmowymi kopertkami z logo wydawcy. Na płycie znalazł się także utwór "Ciemny Pokój". "Gazety mówią" i "Nasz świat" znalazły się na składance "Jak Punk to Punk". Oba wydawnictwa firmował Tonpress.

https://www.facebook.com/tznxennaoi

Zespół SEXBOMBA gra polską muzykę rockandrollową nieprzerwanie, od 1986r. Powstał w Legionowie z fascynacji melodyjnym punk rockiem i rockandrollem. Debiutował na Festiwalu jarocińskim w 1986r. Muzyka SEXBOMBY to kombinacja punk rocka i rockandrolla w różnych proporcjach na różnych płytach. Do tej pory SEXBOMBA nagrała 10 płyt: „ To Niemożliwe”1990, „ Alkohol”1992, „Zamachy Bombowe” 1993, „Boom” 1993, „Viva” 1996, „Hallo, To Ja”1999, „Woda.Woda.Woda.” 2000, „Historia jakiej Nie Znał Świat” 2001, „ Newyorksyty” 2005 i „ Lekcja Historii” 2006. Wystąpiła m. in. na Festiwalach w Opolu, Sopocie, Jarocinie i Przystanku Woodstock.

https://www.facebook.com/pages/Sexbomba/138895056164087?sk=timeline

Las Melinas
Orkiestra prezentująca muzykę ska z elementami rock'n'rolla i swingu.
Las Melinas to band założony w okolicach roku 2005 przez klawiszowca Grzegorza Badyla Maciejaka w Trzebielu, a inspiracją do jego powstania
było ska! Legendy takie jak Laurel Aitken, Desmond Dekker i oczywiście The Skatalites. W dzisiejszej twórczości nie brakuje również nawiązań
do drugiej, 2tone'owej fali ska i swingu. Skład zespołu długo się
krystalizował, aż do momentu dołączenia do zespołu puzonistów, Kuby
Mroczkowskiego (aktualnie gitara) i Pawła Duziaka, basisty i realizatora nagrań zespołu Arka Bilińskiego (również zespół Bauagans), wokalisty Jacka Staronia, trębacza Michała Skuły, saksofonistów Bartka Opalińskiego i Grzegorza Strzelczyka.
Perkusista, Czarek Bednarczyk jest również członekiem zespółu Grunberg.
Dziś Las Melinas to band prezentujący ska z elementami rock'n'rolla i swingu.

facebook.com/melinaband

TOTENWALD zimna fala Berlin

https://www.facebook.com/totenwaldberlin/timeline

RUINY Nowy Tomyśl
https://www.facebook.com/RUINYOFFICIAL?fref=ts
 
Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!
Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK