Biletomat Concerts Katowice KRISTEN - BEFORE TAURON NOWA MUZYKA 2017 - KONCERT ODWOŁANY!

Concerts: KRISTEN - BEFORE TAURON NOWA MUZYKA 2017 - KONCERT ODWOŁANY!

Tickets for Concert

KRISTEN - BEFORE TAURON NOWA MUZYKA 2017 - KONCERT ODWOŁANY!

date

Sun, 18 December 2016 time 20:00

venue

Jazz Club Hipnoza
Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

promotor

More Music Agency

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Tickets sold out.Poszukaj wydarzenia KRISTEN - BEFORE TAURON NOWA MUZYKA 2017 - KONCERT ODWOŁANY! w innym terminie i miejscu.

 

📄Mistrzowie polskiej alternatywy w Hipnozie!

KRISTEN

!!!UWAGA!!! Kristen i 1988 odwiedzą Katowice, ale dopiero w lipcu. Musimy przenieść koncert na Festiwal. Mamy nadzieję, że to kolejny solidny powód, by nas latem odwiedzić :) Bilety można zwracać w miejscu ich zakupu!

Już 18 grudnia zespół Kristen zaprezentuje na żywo surowe konstrukcje dźwiękowe, w tym materiał z doskonale przyjętego, tegorocznego albumu "Las".

Powstała w 1997 roku grupa Kristen to weterani polskiego niezalu. Obecny skład to gitarzysta Łukasz Rychlicki, wokalista i gitarzysta Michał Biela oraz perkusista Mateusz Rychlicki, który obsługuje też elektronikę. Zespół inspiruje się głównie dokonaniami alternatywnej sceny chicagowskiej z lat 90. twórczo rozwijając pomysły Tortoise, The Sea And Cake i Izotope 217.
Dokonania Kristen szufladkowane są zwykle jako post-rock, ale po niemal 20 latach działalności grupa wypracowała własny język muzyczny i wciąż zaskakuje nieprzewidywalnymi brzmieniami. Szczecińskie trio nagrało 7 albumów, łącząc hałas, wyciszenie, jazz, rock, improwizację i pieczołowicie konstruowane struktury dźwiękowe w jedną spójną całość.

Zdecydowanie warto posłuchać Kristen na żywo - już 18 grudnia w Hipnozie. Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK