Biletomat Concerts Warszawa Krzysztof Iwaneczko (OPEN STAGE)

Concerts: Krzysztof Iwaneczko (OPEN STAGE)

Tickets for Concert

Krzysztof Iwaneczko (OPEN STAGE)

date

Thu, 15 December 2016 time 20:00

venue

Klub Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

promotor

Stodoła

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Wed, 14 dec 2016 23:59

30 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Thu, 15 dec 2016 15:00

40 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Zwycięzca VI edycji The Voice of Poland w klubie Stodoła!

Krzysztof Iwaneczko

otwarcie drzwi – 19:00
start koncertu – 20:00

Zwycięzca VI edycji popularnego programu telewizyjnego typu talent show - The Voice of Poland, Krzysztof Iwaneczko, wystąpi 15 grudnia na Open Stage w warszawskiej Stodole.

Od najmłodszych lat Krzysztofa otaczali ludzie, których wspólnym mianownikiem jest pasja do muzyki. Największy fan The Beatles (tata) z jednej strony, i zawodowa skrzypaczka (mama) z drugiej. Jak sam mówi: „Ta mieszanka zaszczepiła we mnie młodzieńczą ciekawość do odkrywania świata dźwięków i rytmów”.

W wieku 7 lat, ta ciekawość doprowadziła Krzysztofa do Szkoły Muzycznej w Przemyślu, gdzie rozpoczął naukę gry na fortepianie. Następnie kontynuował on edukację w szkole muzycznej II stopnia. Pierwsze sukcesy młodego muzyka i wokalisty to nagroda Grand Prix XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Wygraj Sukces w 2011 roku czy zwycięstwo na School&Jazz Festival w roku 2012 oraz liczne koncerty, między innymi u boku zespołu Poluzjanci.

W 2015 roku Krzysztof Iwaneczko wygrał VI edycję The Voice of Poland, co poskutkowało ogromnym wzrostem zainteresowania wokół młodego artysty. Obecnie Krzysztof jest studentem II roku Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, i pracuje nad autorskim materiałem na swój debiutancki album.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncertową jesień w Warszawie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK