Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Książę Kapota

Concerts: Książę Kapota

Tickets for Concert

Książę Kapota

date

Fri, 08 March 2019 time 20:00

venue

Próżność
ul. Niepodległości 8a, 61-875 Poznań

promotor

TBA MUSIC

Tickets


VIP

I PULA

available to
Wed, 27 feb 2019 16:15

120 PLN

Sold out


Standard

I PULA

available to
Wed, 27 feb 2019 16:15

30 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Książę Kapota w Próżności! Koncert przeniesiony na 12 kwietnia!

Książę Kapota

Premierowy koncert Księcia Kapoty w Poznaniu po wydaniu albumu "Capo di tutti capi"!

Książę Kapota to postać która szturm na scenę. W ciągu roku z nieznanego "gościa z osiedla" stał się wyraźnym elementem sceny. Zrealizował album z największymi gwiazdami tej sceny na liście gości. Debiutancki album Książę Kapoty to 13 oryginalnych. Single których nie musisz znać a już je lubisz i szanujesz. Bezkompromisowy humor, obserwacja codzienności ubrana w mordercze linijki. Aftotrapowe, trapowe i klasyczne hiphopowe beaty z tekstami Księcia Kapoty tworzą album, który staje się klasykiem w dniu premiery. Propsowali go już chyba wszyscy: Sokół, Tede, Paluch ... długo by wymieniać.. - wszyscy to wszyscy! Raperowi można próbować zarzucić wszystko - ale wszystko to nic. Książę Kapota jest bezbłędny w swoim stylu, nie będącym kopią kogokolwiek zza atlantyku. Książę Kapota jest wyjątkowy, więc jego album nie może być inny. Koncerty to istne szaleństwo z odrobiną powagi. Muzyka najwyższych lotów, loty bez jakichkolwiek upadków. Tętno puls ciśnienie i wszystkie inne związane ze zdrowiem sięgają daleko poza skalę. Wszystkie normy przekroczone - "i o to w tym chodzi" tłumaczy sam Książę. Wszystko w myśl zasady "spodziewaj się niespodziewanego"

Uwaga! W skład biletu VIP wchodzi: obecność na próbie, spotkanie z Księciem, album "Capo di tutti capi" z autografem, możliwość zrobienia zdjęcia, a także lampka szampana wypita z Księciem (ostatnie tylko dla osób pełnoletnich).

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.