Biletomat Concerts Kvelertak

Concerts: Kvelertak

Tickets for Concert

Kvelertak

date

Fri, 18 November 2016 time 19:00

venue

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Thu, 17 nov 2016 23:59

69 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 18 nov 2016 16:00

80 PLN

Sold out 

📄Kvelertak w warszawskim klubie Hydrozagadka!

Kvelertak

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert rewelacji norweskiej sceny metalowej, KVELERTAK, którzy po ostatnich, fantastycznych występach wracają wkrótce do Polski!

19.00 drzwi
20.00 support

Norwedzy powrócą do naszego kraju, aby zagrać 18 listopada w warszawskiej Hydrozagadce. Będzie trochę rock and rollowo, trochę punkowo i trochę metalowo, czyli tak jak Kvelertak robi to najlepiej!

Kvelertak powstał w roku 2007, a po trzech latach światło dzienne ujrzał debiutancki album zatytułowany po prostu "Kvelertak", który sprawił, że zespół okrzyknięto w Norwegii prawdziwą sensacją. Płytę charakteryzuje oryginalne współbrzmienie energicznego, nieokrzesanego rock and rolla, black metalu oraz punka. W przeciwieństwie do innych kapel, reprezentujących ciężkie brzmienia, Kvelertak wykonują wszystkie swoje utwory w języku ojczystym, nawiązując w swoich tekstach do mitologii nordyckiej, co nadaje ich utworom wyjątkowego charakteru. 4 marca 2013 roku premierę miał drugi album zespołu - "Meir". Muzycy w wywiadach stwierdzali, że krążek ten miał przede wszystkim zaskakiwać, w związku z czym był sporą niespodzianką dla słuchaczy, ze względu na ogromną różnorodność zaprezentowanego na nim materiału. Płyta była jednocześnie cięższa i bardziej przebojowa od debiutu. Fani zespołu czekali kolejne 3 lata, aż zespół wraz z wytwórnią Roadrunner Records ogłoszą premierę kolejnego longplaya. W końcu nastał ten dzień, a płyta „Nattesferd” została wydana 13 maja tego roku. Promują ją 2 single - „1985” i „Berserkr”. Pierwszy z nich to iście rock and rollowy hit, który wpada niesamowicie w ucho za sprawą niezwykle melodyjnych gitar. Drugi z singli to klimatyczny kawałek z mocno punkowym zacięciem, który w pełni oddaje naturę twórczości Kvelertaka. Bardzo dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i fanów płyta sprawdza się również na występach na żywo, o czym Kvelertak przekonał nas podczas ostatniej wizyty w Polsce!

Sprzedaż biletów rusza 26 lipca, i dostępne będą we wszystkich stałych punktach sprzedaży!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK