Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Lydmor

Concerts: Lydmor

Tickets for Concert

Lydmor

date

Fri, 30 November 2018 time 20:00

venue

BARdzo Bardzo
ul. Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa

promotor

Automatik

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Fri, 30 nov 2018 17:00

35 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Lydmor

Lydmor

Lydmor – wielka nadzieja duńskiej sceny zapowiada album "I Told You I'd Tell Them Our Story” i przyjeżdża na koncert do Warszawy.

Artystka porównywana z MØ i Grimes zagra 30 listopada w stołecznym klubie BARdzo Bardzo.

Pochodząca z Kopenhagi niezwykle uzdolniona - Jenny Rossander aka Lydmor dała się już poznać ze znakomitej strony choćby dzięki współpracy z basistą WhoMadeWho Tomasem Hoddingiem (aka Bon Homme). Nowy singiel „Money Towers:” zapowiada kolejny rozdział w karierze wokalistki. Lydmor zaskakuje popową przebojowością i może być kolejną, po MØ i WhoMadeWho, eksportową gwiazdą z Danii. Piosenka jest inspirowana wrażeniami, z okresu gdy artystka mieszkała w Szanghaju. Lydmor na wrzesień planuje premierę krążka "I Told You I'd Tell Them Our Story Singiel „Money Towers” zaostrza apetyty na album, zachwycając błyskotliwym połączeniem klubowej przebojowości w warstwie muzycznej i refleksyjnej introspekcji w tekście. Syntezatorowe melodie, świetne beaty i mocny wokal doskonale tworzą niezwykle przebojowy kawałek i jednocześnie pasują do opowieści o niewesołej opowieści o życiu w wielkiej współczesnej metropolii. Teledysk do piosenki kręcono w Szanghaju i Kopenhadze. „Chciałam by oddało niejednoznaczną tajemnicę tego, co doświadczyłam” - mówi Lydmor, która jest współautorką teledysku. Dunka doskonale wpisuje się w tradycję inteligentnego popu rodem ze Skandynawii jednak jej piosenki mają też wyrazisty autorski szlif. Poza azjatyckimi przygodami jedną z głównych inspiracji artystki przy nagrywaniu albumu była też powieść Roberto Bolaño „266”. Ciekawe jak zaprezentuje się na koncercie w Warszawie – 30 listopada w klubie BARdzo Bardzo. Bilety już w sprzedaży.

Lydmor „Money Towers”
https://youtu.be/1KXxUOnRXB0

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.