Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Madison McFerrin - Poznań

Concerts: Madison McFerrin - Poznań

Tickets for Concert

Madison McFerrin - Poznań

date

Thu, 15 November 2018 time 20:00

venue

SPOT.
Dolna Wilda 87, 61-501 Poznań

promotor

Automatik

Tickets


Standard (miejsca stojące)

I pula

available to
Thu, 15 nov 2018 19:00

40 PLN

Sold out


Gallery (zoom) 

📄Madison McFerrin - Poznań

Madison McFerrin

Zjawiskowa Madison McFerrin po raz pierwszy na koncertach w Polsce! Znakomita wokalistka ze sławnej muzycznej rodziny zagra 14 listopada w Warszawie (Kulturalna), a dzień później – 15.11 w Poznaniu (Spot).

Ten rok może być przełomowy dla pochodzącej z nowojorskiego Brooklynu artystki! Amerykanka doczekała się dużego tekstu w prestiżowym magazynie Pitchfork, który ogłosił „Madison sprawia, ze a’capalla znowu jest cool, jesienią Madison wystąpi też na dwóch edycjach Pitchfork Festival: w Nowym Jorku i Paryżu. W Europie znalazła takich opiniotwórczych fanów jak Gilles Peterson czy Jamie Cullum, którzy regularnie puszczają jej piosenki w swoich radiowych audycjach BBC. Wokalistka idzie śladami swojego legendarnego ojca oraz uzdolnionego brata (ostatnio w składzie R+R Now) i na koncertach, a także na dwóch EPkach: „Finding Foundations Vol 1/ Vol 2” udowadnia jak wszechstronnym i niezwykłym instrumentem może być ludzki głos. Muzyka Madison to jednak nie tylko wspaniałe popisy wokalne, ale też smak, klimat, znakomite kompozycje. Wszystko wskazuje na to, że kariera młodej McFerrin nabiera rozpędu - tym bardziej cieszy zatem, że w listopadzie będziemy mieli okazję usłyszeć Amerykankę na dwóch klubowych koncertach: w Warszawie i Poznaniu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty: Madison McFerrin!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.