Biletomat Concerts Łódź MALEŃCZUK + RHYTHM SECTION

Concerts: MALEŃCZUK + RHYTHM SECTION

Tickets for Concert

MALEŃCZUK + RHYTHM SECTION

date

Sun, 10 March 2019 time 19:00

venue

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

promotor

Film Hotel

Tickets


Standard (miejsca siedzące)

I PULA

available to
Tue, 26 feb 2019 09:42

99 PLN

Sold out


Standard (miejsca siedzące)

II PULA

available to
Tue, 26 feb 2019 16:24

109 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄MALEŃCZUK + RHYTHM SECTION w Wytwórni!

Maleńczuk

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

MALEŃCZUK + rhythm section to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty, uzupełniony sekcją rytmiczną.

Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych, jak i późniejszych dokonań Maleńczuka, które zyskały olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski, bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu - po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi "nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny" - bo takie jest życie!

Nie zabraknie więc pieśni: "Ostatnia Nocka", "Tango Libido", "Sługi za szlugi", "Synu" czy "Dawna Dziewczyno". Słynny już MALEŃCZUK "KONCERT SOLO" z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza, urozmaicona wersja show, podczas której muzycy dzielą się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa. Koncert w łódzkiej Wytwórni już 10 marca o godzinie 19:00.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.