Biletomat Concerts MARGARET, koncert w ramach cyklu imprez "NIEĆPA"

Concerts: MARGARET, koncert w ramach cyklu imprez "NIEĆPA"

Tickets for Concert

MARGARET, koncert w ramach cyklu imprez "NIEĆPA"

date

Wed, 07 June 2017 time 18:30

venue

Hala MOSiR - Hala im. Zdzisława Niedzieli
Aleje Zygmuntowskie 4, 20-101 Lublin

promotor

Paja

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Trybuna (siedzące, nienumerowane)

Trybuna (siedzące, nienumerowane)

available to
Wed, 07 jun 2017 15:00

60 PLN

Sold out


Płyta (siedzące, nienumerowane)

Płyta (siedzące, nienumerowane)

available to
Wed, 07 jun 2017 15:00

70 PLN

Sold out







 

📄MARGARET, koncert w ramach cyklu imprez "NIEĆPA"

MARGARET
zespół STO% z Piotrkiem Nagielem

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na występ MARGARET, która szturmem podbiła polskie listy przebojów i serca polskich słuchaczy, wydając takie hity jak Heartbeat, Elephant, Cool me down, Thank you very much i wiele, wiele innych.
 
Jako support zagra występujący z nami od lat zespół STO% z Piotrkiem Nagielem - muzykiem, który współpracował z całą plejadą polskich gwiazd sceny rockowej.

Koncert MARGARET (organizowany w ramach cyklu imprez profilaktycznych NIEĆPA) odbędzie się w Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin, Aleje Zygmuntowskie 4, w dniu 07. Czerwca 2017r. w godzinach od 20:00 - 21:30

Osoby zainteresowane również tematyką profilaktyki uzależnień, zapraszamy też na pierwszą część imprezy, która rozpocznie się już o 18.30 i zostanie zwieńczona występem przebojowego zespołu STO%.
 
Zakup biletu na koncert MARGARET upoważnia do udziału w całej imprezie

Serdecznie zapraszamy!

Margaret to polska piosenkarka i autorka piosenek. Z wykształcenia projektantka mody. Laureatka wielu nagród muzycznych m.in. Eska Music Awards czy SuperJedynki. Jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia, a jej teledyski mają miliony wyświetleń na YouTube.

Margaret: początki kariery
Margaret swoją przygodę z muzyką zaczęła w 2009 r., startując w programie "Szansa na sukces". Została laureatką jednego z odcinków. W 2010 r. działała w grupie Gosia Jamroży Project (lub Margaret J. Project), z którą nagrała kilka piosenek. W 2011 r. założyła bloga Margaret-j.blogspot.com, gdzie prezentowała swoje stylizacje. Jej oryginalność została doceniona m.in. przez producentów i jury programu "Moda z bloga", emitowanego na TVN Style. Mimo że to był program stricte o modzie, to już wtedy podkreślała, że jej największą pasją jest muzyka. W 2011-2012 r. aktywnie prowadziła bloga, publikując ponad 100 wpisów rocznie. Od 2013 r. skupia się głównie na muzyce.

Margaret: debiut
Debiut Margaret odbił się szerokim echem w mediach. Singiel "Thank you very much" ukazał się 21.02.2013 r. Utwór napisali i skomponowali Thomas Karlsson i Joakim Buddee. Margaret pierwszy raz zaprezentowała piosenkę w konkursie "Trendy" na festiwalu "TOPtrendy 2012", 26.05.2012 r. Niedługo po premierze singla, w lutym 2013 r., odbyła się premiera teledysku. Wzbudził on wiele kontrowersji, a kilka godzin po premierze został usunięty z YouTube. Teledysk przedstawia przyjęcie organizowane przez nudystów. Margaret była jedyną ubraną osobą w klipie. Pomysłodawcą był Chris Piliero, który współpracował m.in. z Britney Spears i Keshą. Teledysk był nagrywany w Los Angeles. Singiel odniósł ogromny sukces - znalazł się na 2. miejscu listy AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych oraz zajął 41. miejsce na oficjalnej liście sprzedaży w Niemczech, 38. pozycję w Austrii i 22. miejsce we Włoszech. Piosenka była także 3. najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013 roku, za co ZPAV przyznał jej wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku. W czerwcu 2013 r. wystąpiła w konkursie Największe Przeboje Roku na "TOPtrendy 2013". O piosence i wyjątkowym teledysku pisały zagraniczne media m.in. dziennik "The Sun".

Margaret: popularność
9.07.2013 r. ukazał się kolejny singiel wokalistki "Tell Me How Are Ya". Niedługo po premierze singla wzięła udział w Bałtyckim Festiwalu Piosenki - zajęła 2. miejsce. Z kolei minialbum "All I need", na którym znalazło się sześć piosenek, trafił do sprzedaży 30.07.2013 r. Lato 2013 r. było pracowitym okresem dla Margaret - wystąpiła m.in. na Eska Music Awards czy Sopot Top of the Top Festival 2013. We wrześniu pojawiły się kolejne wyróżnienia - nominacja do nagród MTV Europe Music Awards 2013 oraz do Róż Gali w kategorii Debiut za "muzyczny podbój Europy". W Sylwestra tego samego roku była jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów w Gdyni.

Margaret: Status gwiazdy
Po debiucie Margaret w 2013 r., kolejne lata zaowocowały kolejnymi osiągnięciami w branży muzycznej. W lutym 2014 r. otrzymała nominację do Wiktorów oraz Kids' Choice Awards. Jej utwór "Thank you very much" został wykorzystany w filmie "Wkręceni". Wydała kolejny singiel "Wasted", notowany na 6. miejscu na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Latem 2014 r. nagrała utwór "Start a Fire", który był oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Singel znalazł się ponadto na 10. miejscu listy AirPlay. W sierpniu 2014 r. ukazał się debiutancki album studyjny Margaret "Add the Blonde". Krążek uzyskał status platynowej płyty. Trzeci singiel gwiazdy "Heartbeat" ukazał się w lutym 2015 r. Utwór okazał się prawdziwym hitem YouTube - singiel ma już ponad 16 mln wyświetleń (luty 2016).

Margaret: kampanie reklamowe
Margaret wzięła udział w kampanii sieci komórkowej Play - wystąpiła w kilku spotach promocyjnych produktu i oferty marki, a także aplikacji Tidal. Piosenkarkę można było również oglądać w świątecznej kampanii Coca-coli.

Margaret: nagrody
Artystka została laureatką takich nagród jak MTV Europe Music Awards, Eska Music Awards, SuperJedynki. Dwukrotnie wygrała w plebiscycie Kobieta Roku Glamour oraz w plebiscycie Radia Zet. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Kids' Choice Awards, Wiktorów czy Telekamer.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 









Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK