Biletomat Concerts Poznań Mela Koteluk

Concerts: Mela Koteluk

Tickets for Concert

Mela Koteluk

date

Tue, 29 November 2016 time 20:00

venue

Sala Ziemi Poznań Congress Center
Głogowska 14, 60-734 Poznań

promotor

Good Taste Production sp. z o.o.

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa A

I pula

available to
Thu, 24 nov 2016 08:27

99 PLN

Sold out


Strefa C

I pula

available to
Thu, 24 nov 2016 08:27

79 PLN

Sold out


Strefa B

I pula

available to
Thu, 24 nov 2016 08:27

89 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Mela Koteluk ogłasza trasę koncertową „Zmienne tętno”

Mela Koteluk

Zaplanowany na 29. listopada koncert Meli Koteluk z przyczyn organizacyjnych zostaje przeniesiony z Sali Ziemi MTP do Sali Wielkiej CK Zamek. Data i godzina koncertu pozostają bez zmian, a zakupione bilety zachowują swoją ważność.


 

Dwa lata od premiery albumu „Migracje”, który w niespełna miesiąc pokrył się platyną, Mela rusza z cyklem koncertów w nowej oprawie muzycznej i wizualnej. „Zmienne tętno" jest klamrą zamykającą „Migracje". Pierwszy z trzynastu koncertów odbędzie się 12 listopada w gdańskim Teatrze Szekspirowskim, kolejne m.in. w Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Krakowie. Szczegóły wszystkich wydarzeń można znaleźć tutaj: https://www.fb.com/mela.koteluk/
Tytuł trasy pochodzi od zawartego na płycie „Migracje” skitu. „Ten krótki fragment między utworami wyznaczył nowy kierunek moich artystycznych poszukiwań” – mówi Mela Koteluk. – „Jest w nim pewna przewrotność. Niemiarowy rytm serca motywuje do szukania antidotum na burzliwą rzeczywistość. W muzyce można odnaleźć nową siłę do lepszego rozumienia rzeczywistości na wielu, często nieświadomych, poziomach.” Koncerty, wzbogacone o starannie przygotowaną oprawę wizualną, odbędą się w salach koncertowych, teatrach i filharmoniach o wybitnym potencjale akustycznym i estetycznym. Mela: „Lustrzany element scenografii w kształcie rozety przypomina portal i jest obietnicą przejścia w inny wymiar, pełen uważności i łagodności – moim zdaniem, wartości deficytowych świata. Nowe aranżacje będą lustrzanym odbiciem, a jednocześnie dekonstrukcją dotychczas znanych wersji utworów.”

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncertową jesień w Poznaniu

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK