Biletomat Concerts Miasteczko Śląskie Mikromusic

Concerts: Mikromusic

Tickets for Concert

Mikromusic

date

Fri, 13 November 2015 time 20:00

venue

Miejski Ośrodek Kultury
ul. Srebrna 24, 42-610 Miasteczko Śląskie

promotor

Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Wed, 11 nov 2015 23:59

20 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Koncert Mikromusic w Miasteczku Śląskim

Mikromusic

„Matka i żony” to jedna z najbardziej energicznych płyt, które zespół nagrał do tej pory. Jeśli poprzednie albumy niosły ze sobą dużą ilość melancholii, na tej płycie można znaleźć sporo humoru i przyspieszony rytm. – opowiada Natalia Grosiak, wokalistka zespołu.

Nowa płyta Mikromusic ukaże się we wrześniu 2015 roku. Płytę zapowiada singiel pod tytułem „Krystyno” (premiera na początku sierpnia), we wrześniu zaś ukaże się singiel „Bezwładnie”, w którym gościnnie w duecie z Natalią zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie stanowią również ścieżkę dźwiękową w filmie „Chemia” w reżyserii Bartka Prokopowicza (Premiera filmu: 2.10.2015 (Polska), 4 lipca 2015 (świat)).

Autorem tekstów jest Natalia Grosiak. Jak również autorką muzyki, 3 utwory stworzyła sama, pozostałe 8 we współpracy z kolegą z zespołu i producentem albumu – Dawidem Korbaczyńskim.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Mikromusic

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK