Biletomat Concerts Natalia Nykiel

Concerts: Natalia Nykiel

Tickets for Concert

Natalia Nykiel

date

Fri, 16 October 2015 time 18:00

venue

Eskulap
ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Thu, 15 oct 2015 23:59

35 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 16 oct 2015 15:00

40 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Natalia Nykiel w poznańskim Eskulapie!

Natalia Nykiel

Natalia Nykiel szturmem wdarła się na muzyczną scenę.

Wejście 18:00, Support 19:00, Natalia 20:00

Po premierze jej debiutanckiej płyty „Lupus Electro” jasnym stało się, że właśnie takiego głosu w Polsce brakowało, a miliony odsłon jej teledysków oraz frekwencja na koncertach potwierdziły rokowania krytyków, że Nykiel zapełnia trwającą od wielu lat na rodzimym rynku lukę – nie oglądając się na obowiązujące trendy otworzyła nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie polskiego electro popu. Na jej debiut składają się utwory, do stworzenia których zaprosiła najbardziej niepokornych twórców tego nurtu - produkcję płyty powierzyła Foxowi (odpowiedzialnemu m.in. za muzykę i produkcję płyt Marii Peszek). Na wyjątkowy - zawieszony gdzieś pomiędzy neonową nowoczesnością, a dzikością natury - klimat płyty złożyły się także doskonałe teksty napisane przez Katarzynę Nosowską, Budynia z zespołu Pogodno, Paulinę Przybysz, Bunia z zespołu Dick 4 Dick, Karolinę Kozak oraz samą Natalię.

Artystka konsekwentnie buduje swoją markę̨ podejmując szereg niestandardowych kroków, czym zaskarbiła sobie sympatię fanów.
Jednym z takich działań było wydanie remixów wybranych utworów z ”Lupus Electro”. Zremixowanie Nykiel powierzyła najciekawszym producentom sceny elektronicznej i hip-hopowej: Envee’iemu, Kubie Karasiowi (Ipnops) z zespołu The Dumplings, Fonai, R.A.U, w którego remixie słyszymy featuring ze Stasiakiem, Pawbeatsowi oraz Pati Yang! Wydana dotąd jedynie w formie projektu audio-wizualnego EPka z remixami zostanie po raz pierwszy wydana w formie fizycznej i znajdzie się na dwupłytowej edycji specjalnej “Lupus Electro Deluxe Edition”, której premiera już 11.09.2015!

ZAPRASZAMY!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Natalia Nykiel

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK