Biletomat Concerts Natalia Nykiel

Concerts: Natalia Nykiel

Tickets for Concert

Natalia Nykiel

date

Thu, 31 March 2016 time 19:00

venue

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

promotor

Toya Studios Sp. z.o.o.

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Wed, 30 mar 2016 23:59

35 PLN

Sold out

Standard

Standard

available to
Wed, 30 mar 2016 23:59

30 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Thu, 31 mar 2016 15:00

40 PLN

Sold out

Standard

Standard

available to
Thu, 31 mar 2016 15:00

35 PLN

Sold out 

📄Natalia Nykiel w Wytwórni!

Natalia Nykiel

Natalia Nykiel szturmem wdarła się na muzyczną scenę. Po premierze jej debiutanckiej płyty „Lupus Electro” stało się jasne, że właśnie takiego głosu w Polsce brakowało, a miliony odsłon jej teledysków oraz frekwencja na koncertach potwierdziły rokowania krytyków, że Nykiel zapełnia trwającą od wielu lat na rodzimym rynku lukę – nie oglądając się na obowiązujące trendy, otworzyła nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie polskiego electro popu.

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

Jedna karta umożliwia zakup dwóch biletów ulgowych na jedno wydarzenie.
Należy okazać kartę upoważniającą do otrzymania zniżki przy wejściu na koncert.Na jej debiut składają się utwory, do stworzenia których zaprosiła najbardziej niepokornych twórców tego nurtu - produkcję płyty powierzyła Foxowi (odpowiedzialnemu m.in. za muzykę i produkcję płyt Marii Peszek). Na wyjątkowy, zawieszony gdzieś pomiędzy neonową nowoczesnością, a dzikością natury klimat płyty złożyły się także doskonałe teksty napisane przez Katarzynę Nosowską, Budynia z zespołu Pogodno, Paulinę Przybysz, Bunia z zespołu Dick 4 Dick, Karolinę Kozak oraz samą Natalię.

Artystka konsekwentnie buduje swoją markę̨, podejmując szereg niestandardowych kroków, czym zaskarbiła sobie sympatię fanów.

Jednym z takich działań było wydanie remiksów wybranych utworów z „Lupus Electro”. Zremiksowanie Nykiel powierzyła najciekawszym producentom sceny elektronicznej i hip-hopowej: Envee’iemu, Kubie Karasiowi (Ipnops) z zespołu The Dumplings, Fonai, R.A.U, w którego remiksie słyszymy featuring ze Stasiakiem, Pawbeatsowi oraz Pati Yang! Wydana dotąd jedynie w formie projektu audio-wizualnego EPka z remiksami znalazła się na dwupłytowej edycji specjalnej „Lupus Electro Deluxe Edition”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK