Biletomat Concerts Kraków Oddział Zamknięty | Przegląd Kapel Rockowych 2018 | Juwenalia UEK

Concerts: Oddział Zamknięty | Przegląd Kapel Rockowych 2018 | Juwenalia UEK

Tickets for Concert

Oddział Zamknięty | Przegląd Kapel Rockowych 2018 | Juwenalia UEK

date

Tue, 08 May 2018 time 19:00

venue

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

promotor

Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego UEK

Tickets


Student

I pula

available to
Thu, 19 apr 2018 23:59

5 PLN

Sold out


Normalny

I pula

available to
Thu, 19 apr 2018 23:59

10 PLN

Sold out


Student

II pula

available to
Mon, 07 may 2018 23:59

10 PLN

Sold out


Normalny

II pula

available to
Mon, 07 may 2018 23:59

15 PLN

Sold out


Normalny

III pula

available to
Tue, 08 may 2018 16:00

15 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Oddział Zamknięty | Przegląd Kapel Rockowych 2018 | Juwenalia UEK

Oddział Zamknięty

Otwarcie bram: 18:30, Start wydarzenia: 19:00

Ogólnopolski konkurs dla młodych zespołów rockowych z ognistym potencjałem.

Jego celem jest wyłonienie spośród setek zgłoszeń najlepszej kapeli, która zyska uznanie wśród studentów. W tym roku Przegląd jest organizowany już po raz 10. Od samego początku współpracujemy z największymi gwiazdami polskiej muzyki oraz legendami przemysłu muzycznego. W jury zasiadały takie osoby jak Czesław Mozil, Robert Lubera, Adam Mikołajewski czy Artur Malik. A ponieważ sam finał jest swoistym koncertem, to na zakończenie zagra dla nas gwiazda polskiego rocka. Do tej pory mogliśmy usłyszeć Myslovitz, Farben Lehre, Akurat, Ocean, The Analogs, Piotr Zioła czy Muchy. 8 maja sceną krakowskiego Klubu Kwadrat zawładnie Oddział Zamknięty.
Odział Zamknięty od 39 lat dający nieustannie jedne z najlepszych rockowych koncertów w Polsce , łączy już cztery pokolenia swoich wiernych fanów wykonując swoje największe przeboje . Wśród nich m.in. : ”Ten Wasz Świat”, „Party”, „Obudź się”, „Gdyby Nie Ty”, „Rzeka”, „Ich Marzenia”, „Szkoła”, ” Sama”, ” Szkiełko”, „Andzia”, ” Oddział”, „Debiut”, „Uszy”.
W składzie Oddziału Zamkniętego jest jego współzałożyciel i kompozytor większości repertuaru Wojciech Łuczaj- Pogorzelski, który razem ze zespołem wystąpią w prawie dwugodzinnym koncercie z największymi hitami oraz premierowymi utworami specjalnie dla Publiczności gdyńskiego Klubu „ Pokład „ . W sierpniu zostali rewelacyjnie przyjęci na Przystanku Woodstock, następnie zarówno występ na Top of The Top Festiwal Sopot 2017 transmitowanym w TVN a potem Rock Sabat w Kielcach transmitowanym w Polsacie zostały odebrane jako jedne z najlepszych występów.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.