Biletomat Concerts Omar Souleyman

Concerts: Omar Souleyman

Tickets for Concert

Omar Souleyman

date

Sat, 14 April 2018 time 22:00

venue

Smolna
ul. Smolna 38, 00-375 Warszawa

promotor

Follow The Step

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Fri, 09 feb 2018 12:59

75 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Thu, 05 apr 2018 11:22

85 PLN

Sold out


Standard

III PULA

available to
Sat, 14 apr 2018 14:17

95 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Omar Souleyman w Warszawie!

Omar Souleyman

otwarcie bram: 21:00, start: 22:00

Souleyman, który współpracował między innymi z Björk i Four Tet, rozpoczął swoją karierę jako niezwykle płodny artystycznie wokalista weselny. Jeszcze przed wybuchem wojny domowej w Syrii w 2011 roku wydał niemal 500 albumów. Następnie przeprowadził się do Turcji, a w 2013 premierę miała jego kolejna płyta „Wenu Wenu” wyprodukowana przez wytwórnię Ribbon/Domino, którą nazwano „kompozycją tak ekscytującą i chwytającą za serce, że kwestie granic ziemskich wydają się niewarte jakiejkolwiek dyskusji”. Omar Souleyman umocnił swoją pozycję, jako światowej ikony muzyki elektronicznej, zdobywając fanów na całym świecie po występach na wielu festiwalach – Glastonbury Festival (official), Bonnaroo Music and Arts Festival, Pitchfork Music Festival Paris czy Roskilde Festival. Od 2013 roku artysta jest reprezentantem inicjatywy charytatywnej „Our Heart Aches for Syria”, która pracuje z Lekarzami Bez Granic. W tym samym roku wystąpił też podczas rozdania Pokojowych Nagród Nobla w Norwegii.

Do Warszawy artysta powróci z nowym materiałem, czyli płytą pt. „To Syria, With Love”. Stanowi ona odejście od poprzedniego muzycznego oraz tekstowego stylu Souleymana i skupia się bardziej na złożonych, keyboardowych dźwiękach czy elementach techno. 14 kwietnia będzie się można o tym przekonać podczas koncertu w klubie Smolna.

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK