Biletomat Concerts Panivalkova

Concerts: Panivalkova

Tickets for Concert

Panivalkova

date

Sun, 09 July 2017 time 20:00

venue

GRIZZLY GIN BAR
ul. WILCZA 46, 00-679 Warszawa

promotor

Grizzly Gin Bar / Sznycel Sp. z.o.o. Sp.K

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 08 jul 2017 23:59

25 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sun, 09 jul 2017 16:00

30 PLN

Sold out 

📄Panivalkova w Warszawie!

Panivalkova

Panivalkova – trzy kobiety, pięć języków i siedem instrumentów. Kijowska grupa Panivalkova zaprezentuje letnią muzykę łączącą indie, etno i pop.

Zespół rozpoczął działalność w 2013 roku za sprawą Iry Luziny. Swoją muzykę określają mianem ,,wrażliwego minimalizmu’’ Tworza teksty, będące kombinacją czułości i ironii. Na scenie robią zamieszanie, swoisty kolorowy szoł, który warto zobaczyć. Śpiewają w języku ukraińskim, rosyjskim, hiszpańskim, angielskim oraz francuskim.

Dziewczyny wzięły udział w ukraińskich eliminacjach do Eurowizji. W tym roku trio wyruszyło po raz pierwszy na europejskie tournee. Odwiedzą Niemcy, Polskę, Holandię, Luksemburg.

Dziewczyny same o sobie: "Nie przejmują się poszukiwaniem "prawidłowego" określenia ich stylu, podczas tworzenia piosenek kierują się wyłącznie swoimi emocjami i własnym wyczuciem smaku. Czują, że akurat takie podejście, a także połączenie w ich muzyce delikatności z ironią przyciąga ludzi i poszerza audytorium słuchaczy w Ukrainie, USA, Rosji i Europie". Czym więcej pracują, tym wyraźniej uświadamiają sobie , że Panivalkova stała się ich drugą naturą (ich alter ego), audialnym wcieleniem wszystkiego co najlepsze w każdej z nich".

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK