Biletomat Concerts Parov Stelar

Concerts: Parov Stelar

Tickets for Concert

Parov Stelar

date

Sat, 24 March 2018 time 21:00

venue

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Siedzące (nienumerowane)

Siedzące (nienumerowane)

available to
Fri, 23 mar 2018 16:45

140 PLN

Sold out


Stojące

Stojące

available to
Fri, 23 mar 2018 16:45

160 PLN

Sold out 

📄Parov Stelar w Warszawie!

Parov Stelar


Zapraszamy na nowy koncert Parov Stelar (30.11.19, Warszawa)

👉👉👉  https://www.biletomat.pl/koncerty/parov-stelar-warszawa-8076/  👈👈👈

18.00 - otwarcie drzwi
19.45 - Last Blush
21.00 - Parov Stelar

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Parov Stelar! Gwiazda electro swingu wraz z live bandem wystąpi 24 marca 2018 na warszawskim Torwarze!

Parov Stelar to projekt austriackiego producenta i muzyka Marcusa Füredera. Uwagę świata przyciągnął świetnym debiutanckim albumem „Rough Cuts” (2004). Jego muzyka jest doskonałym przykładem kontynuacji trip-hopu, dziś ewoluującego w stronę lounge i downtempo, pełnego ciepłych, stylowych elektronicznych brzmień. Muzyka Parova w znacznej mierze opiera się jednak na naturalnych brzmieniach m.in. trąbki, kontrabasu czy fortepianu. Jego nagrania znane są z takich kompilacji jak "Hotel Costes", "Many Ray" czy "Stress Free", a Polsce chociażby ze składanek z cyklu "Pinacolada".

Na nadchodzącym koncercie muzycy promować będą najnowszy album, “The Burning Spider”, wydany w kwietniu tego roku. Na płycie pojawia się wiele aspektów unikatowego brzmienia Parova Stelara, które zapewniły mu miłość fanów na całym świecie, jednak teraz artysta czerpie również z bluesa i jazzu. Album, głównie za sprawą swingowych odniesień, uczynił z niego globalną gwiazdę gatunku. Podczas gdy w przeszłości głosy obecne na nagraniach były samplowane, teraz świadomie umieszcza obok siebie nazwiska - Muddy Waters i Lightnin’ Hopkins są obecni na płycie tak samo, jak Anduze, który pracował ze Stelarem wcześniej i jest kluczową postacią na „The Burning Spider”.
Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Najważniejsze wydarzenia muzyczne sezonu! SPRAWDŹ! Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK