Biletomat Concerts Warszawa Perturbator

Concerts: Perturbator

Tickets for Concert

Perturbator

date

Tue, 11 April 2017 time 19:00

venue

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

promotor

Knock Out Productions

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Mon, 10 apr 2017 23:59

60 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Tue, 11 apr 2017 15:00

70 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Perturbator w Warszawie!

Perturbator + Nightrun87 + Mazut

Wejście: 18:30
Start: 19:00

Knock Out Productions zaprasza na jedyny koncert Perturbator w Polsce! Specjalista od mrocznych i syntetycznych dźwięków rodem z lat 80. powraca do naszego kraju! Po bardzo udanych koncertach sprzed kilku miesięcy (marcowy koncert w Warszawie był wyprzedany!), artysta nie musiał się długo zastanawiać czy warto odwiedzić nas po raz kolejny. Tym razem przyjedzie z nowym materiałem znanym z wydanego w maju „The Uncanny Valley”.

PERTURBATOR
Pasjonat robotyki i japońskiej mangi, syn dwojga muzyków i jednocześnie krytyków muzycznych, stacjonujący w Paryżu James Kent był pod takim wrażeniem przyjęcia podczas kilku polskich koncertów sprzed paru miesięcy, że postanowił do nas powrócić już po premierze czwartego albumu, "The Uncanny Valley". Koncepcyjnej płyty, której historia rozgrywa się 24 lata po wydarzeniach opisanych w tekście ostatniego kawałka z płyty "Dangerous Days. To, co tworzy Perturbator można opisać jako dźwiękowy Gotham. Muzyka ma swój określony rytm, jest mroczna i niepokojąca oraz pełna tajemnic. Perturbator nie stroni od tanecznego beatu, lecz pierwszeństwo zawsze ma u niego klimat. Można go porównać z tym, co tworzą tacy mistrzowie, jak Vangelis, czy John Carpenter. Czeka Was pasjonująca podróż przez spowitą nocą opowieść stworzoną do intensywnego beatu. Takie połączenie "Matrixa" z manghą, tylko w wersji klubowej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK