Biletomat Concerts Poznań Piwnica pod Baranami: Wielki koncert z okazji 60-lecia

Concerts: Piwnica pod Baranami: Wielki koncert z okazji 60-lecia

Tickets for Concert

Piwnica pod Baranami: Wielki koncert z okazji 60-lecia

date

Wed, 20 April 2016 time 20:00

venue

Aula UAM
Wieniawskiego 1, Poznań

promotor

Impresariat Artystyczny ADRIA

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa B

I Pula

available to
Wed, 20 apr 2016 16:00

110 PLN

Sold out


Strefa A

I Pula

available to
Wed, 20 apr 2016 16:00

130 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Wielki koncert z okazji 60-lecia Piwnica pod Baranami

Są ostoją tradycji polskiej kultury. Nie poddają się koniunkturze, są niezależni w tym co robią i za to kochani są przez publiczność od 60 lat - artyści Krakowskiej Piwnicy pod Baranami.

Nie ma wielu takich miejsc w naszym kraju, w których to artysta i to co ma do przekazania jest sednem występu. W których nie ilość kolorowych piór, a celna puenta, zgrabny rym, czy dobrze wybrzmiała nuta, jest miernikiem jakości występu. Niepokorna i nieprzewidywalna od lat, taka jest krakowska Piwnica pod Baranami.

W Piwnicy występują najlepsi polscy artyści. To dla nich wielki prestiż i nobilitacja. Jest stały skład artystyczny, ale też wielu współpracujących z nią twórców. A i tak, kiedy przychodzi do występu, to żaden nie jest podobny do wcześniejszego. Taki to urok krakusów.

Występują nadal 3 pokolenia "Piwniczan". Są artyści związani z Piwnicą... od zarania: Tadeusz Kwinta, Mieczysław Święcicki, (książę nastroju), czy Miki Obłoński, średniego pokolenia m. in.: Ola Maurer, Tamara Kalinowska, Piotr "Kuba" Kubowicz, Alosza Awdiejew, Czesław Wojtała, Ewa Wnukowa, Leszek Wojtowicz, Krzysztof Janicki, Rafał Jędrzejczyk i ci najmłodsi: Dorota Ślęzak, Agata Ślazyk, Beata Czernecka, Kamila Klimczak, Maciek Półtorak.

W wykonaniu tego ponad 30 osobowego zespołu usłyszą Państwo wiele premierowych piosenek, czy niezapomniane hymny "piwniczne".

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na 60-lecie Piwnicy Pod Baranami

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK