Biletomat Concerts President Bongo & The Emotional Carpenters

Concerts: President Bongo & The Emotional Carpenters

Tickets for Concert

President Bongo & The Emotional Carpenters

date

Sat, 12 November 2016 time 20:00

venue

Muzeum Manggha
ul. M. Konopnickiej 26, 30-302 Kraków

promotor

Good Music Productions

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Thu, 03 nov 2016 08:59

59 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄President Bongo & The Emotional Carpenters w Krakowie!

President Bongo & The Emotional Carpenters

Stephan Stephensen aka President Bongo to jeden z założycieli legendarnej formacji GusGus. Przez 20 lat był jej kluczowym elementem, współtworząc jej sukces na wielu płaszczyznach. Jako wokalista, kompozytor, tekściarz i producent, ale również jako designer, filmowiec i fotograf! W tym czasie prowadził również swoją solową karierę jako dj i producent, m.in. tworząc kolektyw Gluteus Maximus, nagrywając EP-ki i remiksy dla Sigur Rós, Trentemöllera i GusGus.

Wiosną 2015 roku ostatecznie opuścił GusGus, by skoncentrować się na swojej solowej karierze. W październiku 2015 roku, nakładem AlbumLabel ukazał się jego solowy koncept album Serengeti, nagrany wspólnie z przyjaciółmi z Islandii. Płyta zyskała ogólnoświatowe uznanie jako nowe, świeże spojrzenie na muzykę taneczną, mieszankę kraut rock, afrykańskich rytmów i jazzu, w sam raz do jazzowych klubów, afrykańskich piwnic czy tanecznych imprezowni. W 2016 rok projekt zyskał oblicze koncertowe jako President Bongo & The Emotional Carpenters i rozpoczął podróże po świecie. Na scenie Stephen występuje z towarzyszeniem 4 muzyków i charakterystyczną oprawą wizualną.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK