Biletomat Concerts Prong

Concerts: Prong

Tickets for Concert

Prong

date

Sun, 03 April 2016 time 18:30

venue

Alibi
Grunwaldzka 67, 50-996 Wrocław

promotor

Knock Out Productions

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 02 apr 2016 23:59

70 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sun, 03 apr 2016 16:00

80 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Prong we Wrocławiu!

Prong

Knock Out Productions z przyjemnością prezentuje koncert legendy industrialowo-metalowego grania, amerykańskiej formacji Prong. Zespół zagra 03.04.2016 w wrocławskim klubie Alibi. Prong wyrusza w trasy niezwykle rzadko, więc będzie to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć ten doskonały zespół na żywo.

Wejście: 18:30 Start: 19:00

PRONG (USA) Thrash-Metal, Industrial, Crossover:

Do inspiracji ich muzą przyznają się Trent Reznor z Nine Inch Nails, Jonathan Davis z Korn. Nagrywali kiedyś piosenkę do filmu z samym legendarnym Rayem Manzarkiem z The Doors. Prong to niesamowity zespół, który wspaniale połączył elementy industrialu, thrash metalu, punka i hard core’u.

Od blisko 30 lat liderem grupy jest pochodzący z Nowego Jorku Tommy Victor, były dźwiękowiec w legendarnym klubie „CBGB”. To on jest autorem muzyki i tekstów Prong oraz jego wokalistą. Z zespołem nagrał osiem regularnych płyt studyjnych, z których „Prove You Wrong”, „Cleansing” i „Rude Awakening” mają już status kultowy. Podobnie jak genialne kawałki „Whose Fist Is This Anyway?” i „Snap Your Fingers, Snap Your Neck” z drugiej z wymienionych. Tommy na żywo to dynamit, o czym mogli przekonać się choćby ci, którzy w 2008 roku widzieli w stołecznej Stodole koncert Ministry, z którymi Victor niejednokrotnie pracował. W 2012 roku ukazał się krążek „Carved Into Stone”, a dwa lata później dziesiąty album studyjny „Ruining Lives”. W Polsce Amerykanie będą promować jednak promować najnowsze płytę „Songs from the Black Hole”. Prong nie grywa zbyt wielu tras, więc grzechem byłoby ten koncert przegapić.
Sprawdź, jeśli lubisz: Ministry, Helmet, Pantera, White Zombie, Machine Head...

Zamów bilety juź teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK