Biletomat Concerts Warszawa Rae Sremmurd

Concerts: Rae Sremmurd

Tickets for Concert

Rae Sremmurd

date

Sat, 04 February 2017 time 20:00

venue

Palladium
ul. Złota 9, 00-019 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Fri, 03 feb 2017 13:33

105 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Rae Sremmurd w warszawskim Palladium!

Rae Sremmurd

wejście: 19:00
start: 20:00

Agencje Go Ahead i KnockOut Productions zapraszają na koncerty hip-hopowego duetu Rae Sremmurd! Zespół wystąpi 3 lutego 2017 w krakowskim Kwadracie i 4 lutego w warszawskim Palladium!
Bracia zadebiutowali w zeszłym roku albumem „SremmLife”, który od razu wspiął się na szczyty zestawienia Billboard (piąta pozycja). Singiel promujący krążek, „No Flex Zone”, doczekał się remiksu Nicki Minaj i Pusha T. Największym przebojem został jednak kawałek „No type”, który osiągnął zawrotną liczbę ponad 400 milionów wyświetleń na YouTube. Płyta została doskonale przyjęta zarówno przez zagraniczne, jak i polskie media – pozytywne recenzje pojawiały się na Pitchforku, Stereogum, a także polskim Popkillerze.

W sierpniu premierę miał drugi krążek duetu, „SremmLife 2”, który promuje singiel „Black Beatles”. W lutym, po poprzednio wyprzedanych koncertach, duet powraca na dwa koncerty do Polski z nowym materiałem!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Rae Sremmurd

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK