Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Rasmentalism / 17.11 / Próżność, Poznań

Concerts: Rasmentalism / 17.11 / Próżność, Poznań

Tickets for Concert

Rasmentalism / 17.11 / Próżność, Poznań

date

Sat, 17 November 2018 time 20:00

venue

Próżność
ul. Niepodległości 8a, 61-875 Poznań

promotor

TBA MUSIC

Tickets


Standard

I PULA

available to
Wed, 24 oct 2018 12:09

30 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Wed, 24 oct 2018 14:53

35 PLN

Sold out


Standard

III PULA

available to
Sat, 17 nov 2018 15:00

40 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Rasmentalism w Próżności już 17 listopada!

Rasmentalism

Drzwi: 19:00
Koncert: 20:00

Wiosną wydali świetnie przyjęty album „Tango”, potem zagrali na wielu festiwalach, teraz wracają do klubów. Zapraszamy na poznański koncert zespołu Rasmentalism w Próżności już 17 listopada!

Rasmentalism - to duet, który tworzy wokalista Ras oraz producent Ment XXL. Działają wspólnie od ponad dekady. W tym czasie stworzyli siedem albumów i przemierzyli kraj grając setki koncertów w wielu polskich miastach i na największych festiwalach (Open'er, Miejskie Granie, Up To Date, Kraków Live Festival).

Aktualnie promują swój najnowszy album "Tango”, który już od premiery pierwszych singli cieszy się ogromną popularnością wśród słuchaczy i krytyków.

Do tej pory w ramach zespołu, jak i poza nim - Ras pisząc teksty i udzielając gościnnie wokalu, Ment tworząc duet Flirtini - współpracowali z najważniejszymi polskimi artystami. Wśród nich są m.in.: Dawid Podsiadło, Taco Hemingway, Natalia Nykiel, Otsochodzi, Kamp!, xxanaxx, Piotr Zioła, Sokół, Mrozu i wielu innych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.