Biletomat Bilety na koncerty Raya Wilsona Ray Wilson - Live & Acoustic

Concerts: Ray Wilson - Live & Acoustic

Tickets for Concert

Ray Wilson - Live & Acoustic

date

Sat, 09 September 2017 time 20:00

venue

Centrum Kultury Zamek
Święty Marcin 80/82, 61-001 Poznań

promotor

P.W. Events

Tickets


Stojące

I Pula

available to
Fri, 08 sep 2017 23:59

80 PLN

Sold out


Siedzące (nienumerowane)

I Pula

available to
Fri, 08 sep 2017 23:59

105 PLN

Sold out


Stojące

II Pula

available to
Sat, 09 sep 2017 16:00

85 PLN

Sold out


Siedzące (nienumerowane)

II Pula

available to
Sat, 09 sep 2017 16:00

110 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Ray Wilson akustycznie w Poznaniu

RAY WILSON

Zapraszamy na akustyczny koncert ostatniego wokalisty zespołu Genesis, Ray Wilsona. Koncert odbędzie się 9 września w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. BĘDZIE TO PREMIEROWE WYKONANIE TEGO MATERIAŁU W STOLICY WIELKOPOLSKI!

Koncerty akustyczne Raya Wilsona to muzyczna podróż, która wiedzie przez emocje, ukazując niezwykłą zdolność artysty do prezentowania utworów w bardzo poruszający sposób. Szkocki wokalista obnaża swoje najskrytsze uczucia, zaś minimalistyczna produkcja zapewnia szczególnie intymny nastrój. Dodatkowo Ray przeplata utwory opowieściami w stylu „Storytellers”, często pełnymi charakterystycznego, szkockiego humoru. Podczas tego koncertu, który będzie zaprezentowany pierwszy raz w takiej formie przed poznańską publicznością, będzie można usłyszeć przekrój twórczości Wilsona, zarówno utwory solowe jak i klasyki grup Cut, Stiltskin czy Genesis. Pojawią się także kompozycje z najnowszych albumów– „Song for a friend” oraz „Makes me think of home”.

współorganizacja - Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
* * *

Ray Wilson wyróżniony przez „Classic Rock Magazine“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów brytyjskich, kompozytor i autor tekstów, ceniony szczególnie za charyzmę sceniczną i zawsze wysoką formę koncertową. W 1996 roku Ray Wilson zastąpił Phila Collinsa w roli wokalisty zespołu GENESIS. Jako frontman tej legendarnej grupy współtworzył będący na czwartym miejscu pod względem ilości sprzedanych płyt Genesis album „Calling All Stations“.. Artysta od ponad 7 lat związany jest z Poznaniem gdzie obecnie mieszka.

Zamów swój bilet już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Raya Wilsona

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.