Biletomat Concerts Ray Wilson - koncert w JOK Jarocin

Concerts: Ray Wilson - koncert w JOK Jarocin

Tickets for Concert

Ray Wilson - koncert w JOK Jarocin

date

Sat, 06 October 2018 time 19:00

venue

JOK Jarocin
plac FMR nr. 1, Jarocin

promotor

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Kategoria III (siedzące)

Kategoria III (siedzące)

available to
Sat, 06 oct 2018 16:00

40 PLN

Sold out


Kategoria II (siedzące)

Kategoria II (siedzące)

available to
Sat, 06 oct 2018 16:00

50 PLN

Sold out


Kategoria I (siedzące)

Kategoria I (siedzące)

available to
Sat, 06 oct 2018 16:00

60 PLN

Sold out

 

📄Ray Wilson - koncert w JOK Jarocin

Ray Wilson

Wstęp: 18:00, koncert: 19:00

Ray Wilson – były wokalista GENESIS zaprezentuje podczas koncertu zarówno największe przeboje tej legendarnej grupy jak i autorski materiał.
Rok 2018 nie tylko zwiastuje 50 lat od powstania jednego z najlepszych zespołów rockowych na świecie, grupy Genesis, ale także pięćdziesiąte urodziny jednego z najlepszych brytyjskich wokalistów, jakim bez wątpienia jest Ray Wilson. Ostatnie lata były dla Raya Wilsona bardzo owocne, na rynku pojawiły się aż trzy nowe albumy artysty- akustyczny “Song for a friend”, “Makes me think of home” o brzmieniu bardziej elektrycznym a także album LIVE “Time and Distance”. Podczas koncertu nie zabraknie solowej twórczości szkota ale przede wszystkim wielkich przebojów jak np. “Another day in paradise”, “Land of confusion”, “Follow you follow me” czy “Congo” .
Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazin“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Wcześniej, w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór Inside, który podbił listy przebojów, w tym był numerem 1 w UK. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl