Biletomat Concerts Łódź REBEKA DAVOS / ŁÓDŹ

Concerts: REBEKA DAVOS / ŁÓDŹ

Tickets for Concert

REBEKA DAVOS / ŁÓDŹ

date

Fri, 01 April 2016 time 21:00

venue

KLUB BEDROOM
Moniuszki 4a., 90-001 Łódź

promotor

L2L

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Thu, 31 mar 2016 13:38

30 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Fri, 01 apr 2016 16:00

35 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄REBEKA DAVOS w Łodzi.

REBEKA DAVOS

Rebeka czyli Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny – autorzy płyty „Hellada” (2013) uznanej za płytę roku przez dziennikarzy Gazety Wyborczej . Zaprezentują długo oczekiwany Materiał , drugą płytę - Davos !Jest to, jak twierdzi grupa, materiał dojrzalszy, choć odrobinę bardziej dziki niż "Hellada”.Jest to krążek pełen różnorodnych piosenek - od melancholijnych po klubowe energetyczne brzmienia. Na “Davos” usłyszeć będzie można wiele osobistych historii i przemyśleń o współczesnym świecie.

Rebeka prezentuje syntetyczne brzemienia rasowe elektro podbite potężnym basem i z nadwyżką tanecznej energii. Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny w wersji na żywo zastępują 10-osobowa orkiestrę. obydwoje ciężko pracują nad brzmieniem live, bo nie chcą po prostu odtwarzać materiału nagranego w studio. Dzięki temu na koncertach Rebeki często może nam się wydawać, że dany utwór słyszymy po raz pierwszy.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.