Biletomat Concerts Rings of Saturn

Concerts: Rings of Saturn

Tickets for Concert

Rings of Saturn

date

Wed, 25 April 2018 time 20:00

venue

U Bazyla
ul. Norwida 18A, Poznań

promotor

Winiary Bookings

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Tue, 24 apr 2018 23:59

70 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Wed, 25 apr 2018 17:00

75 PLN

Sold out 

📄Rings of Saturn na pierwszym koncercie w Polsce!

Rings of Saturn

Bramka: 19:00
Start: 20:00

Agencja WiniaryBookings we współpracy z Avocado Booking ma zaszczyt zaprosić na pierwszy i jedyny koncert technicznych death metalowców w Polsce, który odbędzie się już 25 kwietnia w klubie U Bazyla w Poznaniu!
Po powrocie na scenę wraz z czwartym pełnym albumem studyjnym "Ultu Ulla", wydanym przez Nuclear Blast techniczni deathowi kosmici z Bay Area wracają do Europy. Ten zespół prezentuje całkowicie nową i ezoteryczną propozycję dla heavy metalu. Terroryzując ziemian swoich ciężkim mocnym brzmieniem zespół cały czas poszukuje nowych dźwięków. Obecnie w ich skład wchodzą: założyciel Lucas Mann na gitarze, Miles Dimitri Baker na gitarze, Aaron Stechauner na perkusji i wokalista Ian Bearer.

Wracając do 2009 roku kiedy rozpoczęła się fala modern deathcore RINGS OF SATURN był pierwotnie solowym projektem zapoczątkowanym przez gitarzystę zespołu i wokalistę Lucasa Manna.

Nazwa zespołu była bardzo dobrym pomysłem, z którą lider eksperymentował. Również pod wpływem liryzmu z serii gier Deadspace. "Gdybyśmy musieli umieścić na nim etykietę, byłby to" technical deathcore ", ponieważ mamy wiele szalonych partii gitar i szalonych instrumentów. Po pierwszym albumie "Embryonic Anomaly" w maju 2009 roku tego samego roku zespół wydał swoją pierwszą oficjalną płytę z Unique Records Records i ponownie wydał "Embryonic Anomaly" w maju 2010 roku. Ich pierwszy prawdziwy dom w branży metalowej.

Zespół w 2011 wyruszył w największą deathcore’ową trasę w USA „Summer Slaughter Tour”. Mann pisze: "Każda trasa jest doświadczeniem edukacyjnym." RINGS OF SATURN odniosło również sukces na Summer Slaughter Tour 2012, Odrzucili świat w Ameryce Północnej 2013, The Coffin Dragger Tour 2016, dodatkowo do końca ich headlinerów.

W lutym 2012 roku, po zmianie wokalisty RINGS OF SATURN wydali kolejny album studyjny "Dingir" w lutym. Celem Manna na tym drugim albumie było wprowadzenie bardziej charakterystycznych melodii niż ich ostatnie wydawnictwo. Widać to w "Utopii", która jest całkowicie instrumentalna.

»Lugal Ki En«, trzecia płyta zespołu, a po niej "Senseless Massacre" z wysokimi gitarowymi riffami, szybko stała się popularna, a nawet pojawił się teledysk. Tytuł albumu tłumaczy ze starożytnego sumeryjskiego pisma klinowego, który brzmi: "Król ziemian, władco kosmicznego królestwa”.

"Inadequate" - https://www.youtube.com/watch?v=Dmu3zjmkJZ0
"SENSELESS MASSACRE" https://www.youtube.com/watch?v=pQYWC9ezebw
"Parallel Shift" - https://www.youtube.com/watch?v=9LOe8yHjVLA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK