Biletomat Concerts Warszawa Romantycy Lekkich Obyczajów

Concerts: Romantycy Lekkich Obyczajów

Tickets for Concert

Romantycy Lekkich Obyczajów

date

Sat, 06 October 2018 time 20:00

venue

Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

promotor

Stodoła

Tickets


Standard

I pula

available to
Fri, 05 oct 2018 23:59

39 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Sat, 06 oct 2018 15:00

45 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Romantycy Lekkich Obyczajów w klubie Stodoła

Romantycy Lekkich Obyczajów

19:00 - otwarcie drzwi, 20:00 - początek koncertu

Romantycy Lekkich Obyczajów to alternatywny duet założony w 2011 r. przez Damiana Lange i Adama Millera w Olsztynie. Charakterystyczny styl w jakim tworzą jest wielobarwnym połączeniem gitary akustycznej, ulicznego folku i rocka alternatywnego z tekstami w języku polskim. Mają na koncie kilkanaście teledysków oraz 3 płyty wydane w największej niezależnej wytwórni w Polsce - SP Records, która wydawała już takich artystów jak: Lao Che, Strachy Na Lachy, Kult, Happysad czy Kaliber 44. Na jesieni 2018 zagrają najdłuższą z ich dotychczasowych klubowych tras koncertowych, podczas której będą promować swoją najnowszą płytę - Neoromantyzm.

Na koncertach zaprezentują przekrój utworów z płyt "Lejdis&Dżentelmenels", "Kosmos dla Mas" i najnowszej. RLO od początku tworzą Damian Lange i Adam Miller, wspierani na koncertach przez Kubę Staniaka (klawisze) i Pawła Łacha (perkusja).

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.