Biletomat Concerts Roo Panes

Concerts: Roo Panes

Tickets for Concert

Roo Panes

date

Sun, 24 November 2019 time 19:00

venue

Niebo
Nowy Świat 27/21, 00-029 Warszawa

promotor

Fource

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Sun, 24 nov 2019 16:00

69 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Roo Panes w Niebie!

Roo Panes


Otwarcie drzwi: 19:00

Brytyjski singer-songwriter, Roo Panes, który ujmuje prostotą i szczerością przekazu, przyjedzie 24 listopada, aby zaprezentować się polskiej publiczności w warszawskim Niebie.

Swoją muzyczną podróż Roo rozpoczął od wydania serii EP-ek. W przeciągu dwóch lat, począwszy od 2012 roku, wydał opierające się na akustycznych, folkowych kompozycjach „Once”, „Weight of Your World” i „Land of the Living”.

Album „Little Giant” potwierdził, że Roo jest artystą idealnie odnajdującym się w poetyckich i wzruszających balladach. Debiut pełen jest gitarowych melodii, wspartych smyczkowymi pejzażami, które Brytyjczyk z gracją i wyrafinowaniem uzupełnia niskim, głębokim wokalem.

Po dwóch latach od premiery „Little Giant” Panes wrócił z kolejnym krążkiem. To właśnie z „Peperweights” pochodzi hit, „Lullaby Love”, do którego teledysk ma już ponad 12 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Muzyk obecnie promuje swoje trzecie długogrające wydawnictwo. „Quiet Man”, to zbiór wyjątkowo intymnych i poruszających piosenek, emanujących pozytywnymi, otulającymi od wewnątrz emocjami.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Wydarzenia w Klubie Niebo

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK