Biletomat Concerts Warszawa ROSALIE. #NEVERENUFF - Warszawa

Concerts: ROSALIE. #NEVERENUFF - Warszawa

Tickets for Concert

ROSALIE. #NEVERENUFF - Warszawa

date

Fri, 01 December 2017 time 22:00

venue

Cafe Kulturalna
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

promotor

TBA MUSIC

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Tue, 17 oct 2017 12:37

20 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Thu, 30 nov 2017 23:59

25 PLN

Sold out


Standard

III pula

available to
Fri, 01 dec 2017 16:00

30 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄ROSALIE. #NEVERENUFF - Warszawa

ROSALIE.

Poznańska wokalistka zwróciła na siebie uwagę odważnym flirtem współczesnej muzyki elektronicznej z zamiłowaniem do oldschoolowego r'n'b i hip-hopu. W swojej twórczości odwołania do kultury lat '90 zmieszała z nowymi muzycznymi trendami, w których poszukiwaniu pomagali jej tacy producenci jak Jordah, Mentalcut czy Lux Familiar. Pod koniec 2016 roku opublikowała debiutancką EP'kę Enuff. Materiał wydany pierwotnie tylko w digitalu, zyskał tak dobre recenzję, że wzbogacony o bonus track i dwa remixy został wydany w limitowanym nakładzie 500 sztuk przy współpracy z labelem – Alkopoligamia.com. Premierze fizycznego wydania towarzyszył klip do utworu Pozwól (współautorem tekstu do tego numeru jest Michał Wiraszko z Much), który do dziś na YouTube obejrzało ponad 400 tysięcy fanów. To m.in. dzięki niemu w ciągu ostatnich 12 miesięcy Rosalie. zagrała blisko 40 koncertów w całej Polsce (występy chociażby na Orange Warsaw, Up To Date).

W 2018 artystka wyda debiutancki album długogrający, ale zanim do tego dojdzie, jesienią tego roku usłyszymy ją w znanej dotychczas odsłonie jeszcze tylko 4 razy! Zapraszamy na specjalne koncerty pod szyldem #neverenuff. Na trasie nie zabraknie gości specjalnych, których obecność będzie tajemnicą do ostatniej chwili!

#NEVERENUFF TOUR
17.11 – Projekt LAB, Poznań
18.11 – Sfinks700, Sopot
25.11 – Szpitalna 1, Kraków
01.12 – Cafe Kulturalna, Warszawa

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Rosalie.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK