Biletomat Concerts Sara Hartman

Concerts: Sara Hartman

Tickets for Concert

Sara Hartman

date

Tue, 22 November 2016 time 19:00

venue

Hybrydy
Złota 7/9, 00-091 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Mon, 21 nov 2016 23:59

50 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Tue, 22 nov 2016 16:00

60 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Autorka przeboju "Monster Lead Me Home" przyjedzie do Warszawy

Sara Hartman

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Sary Hartman! Autorka przeboju "Monster Lead Me Home" przyjedzie do Warszawy 22 listopada 2016 roku i zagra w Hybrydach. Będzie to występ promujący debiutancką EP-kę "Satellite".

wejście: 19:00
start: 20:00

Sara Hartman to 20-letnia artystka pochodząca z USA, która mimo swojego młodego wieku występowała przed takimi muzykami i zespołami jak Ellie Goulding czy X Ambassadors. Wokalistka rozpoczęła swoją karierę grając małe koncerty w rodzinnym mieście, jednak prawdziwym przełomem w jej karierze był przyjazd do Berlina, gdzie mieszka do dziś. Artysta zafascynowała się stolicą Niemiec, zwłaszcza jej rave'owym klimat rodem z lat 70. Początki jej kariery rozpoczęły się jednak daleko od Europy. Jak wspomina, rodzice przekazali jej zupełnie różne oblicza wrażliwości - z jednej strony ojciec pokazywał jej filmy typu James Bond, z drugiej strony mama wprowadziła ją świat takich zespołów jak Radiohead czy punkowego The Talking Heads. Od momentu ukazania się debiutanckiej EP-ki jej kariera wyraźnie przyspieszyła, czego dowodem jest duża europejska trasa. Hartman wystąpiła m.in. podczas tegorocznej edycji poznańskiego festiwalu Enea Spring Break. Podczas warszawskiego koncertu nie zabraknie takich utworów jak "Monster Lead Me Home" czy "Satellite".

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK