Biletomat Concerts SB MAFFIJA / Blakablaka Tour - Solar x Białas

Concerts: SB MAFFIJA / Blakablaka Tour - Solar x Białas

Tickets for Concert

SB MAFFIJA / Blakablaka Tour - Solar x Białas

date

Fri, 17 March 2017 time 21:00

venue

C-60
Zaułek 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski

promotor

Blood Brothers Art Agency

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Tue, 21 feb 2017 12:05

35 PLN

Sold out 

📄Solar/Białas w C-60!

Solar x Białas

Oświadczamy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów oraz artysty zmuszeni jesteśmy do zmiany miejsca oraz daty koncertu. Zakupione bilety można będzie oddawać w punktach zakupu. Z tego co nam wiadomo nowa data koncertu to 26.05. Informujemy również, że NIE będziemy odpowiedzialni za to wydarzenie. Wszelkie pytania związane z nowym koncertem prosimy kierować na fp SB MAFFIJI. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. Blood Brothers & SB Mafija management.

Po solowym, dziś już złotym, krążku Białasa H8M4, SB Maffija postarała się o kolejny sztos. Kilka tygodni temu w sprzedaży pojawiła się płyta#nowanormalność duetu Solar/Białas. Na polskiej rap scenie zawrzało.

Teraz najgłośniejszy duet 2016 roku rusza w trasę.

Blakablaka Tour rozpoczął warszawski SB FFestiwal. Chłopaki w najbliższych miesiącach przemierzą setki kilometrów odwiedzając kolejne miasta i miasteczka. Zagrają „złoty materiał” , sztosy z #nowejnormalności i oczywiście stare hity.

-----------------
Solar i Białas to wieloletni koledzy zza mikrofonu. Od 2008 roku przeszli razem długą drogę. Od bitew freestylowych, przez podziemne mixtejpy, epki, płyty, single. Dziś reprezentują własną ekipę i wydawnictwo.

--------------------
#nowanormalnosc opowiada o rzeczywistości pokolenia Y, reprezentowanego przez autorów krążka. Raperzy poruszają na nim tematy natury egzystencjalnej, nie stroniąc momentami od analizy socjologicznej wybranych postaw i zachowań "milenialsów". Na krążku nie zabrakło także soczystych bangerów, z których słyną reprezentacji SB Maffiji.

H8M4 to solowa płyta Białasa i zarazem kontynuacja serii dobrze znanej najwierniejszym fanom artysty. Białas na trzech pierwszych mixtape'ach szlifował umiejętności, które prezentuje w pełni na najnowszej płycie, powracając do agresywnego stylu, będącego jego wizytówką.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!