Biletomat Concerts Shata QS

Concerts: Shata QS

Tickets for Concert

Shata QS

date

Sat, 25 April 2015 time 20:00

venue

Prowincja
1-go Maja 1, 69-100 Słubice

promotor

Hpg Promotion Group Jerzy Hippmann

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 24 apr 2015 23:59

20 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 25 apr 2015 16:00

25 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Shata QS w Słubicach!

SHATA QS

SHATA QS - artystka, której korzenie rozwijały się nie tylko w Polsce ale i głęboko w Azji oraz w mieście Nowy York. Od wielu lat działająca na polskich i zagranicznych scenach muzycznych, poszczycić się może solidną kolekcją osiągnięć artystycznych, w tym współpracą z wieloma wybitnymi artystami scen międzynarodowych. Ma na swoim koncie singiel “You’re beautiful” oraz płytę EP “The Colors I Know”. Jej oryginalne spojrzenie na rzeczywistość ma duży wpływ na jej twórczość i tematykę utworów. Pomimo powiązania z ruchem rastafariańskim jej muzyka nie ma silnych odwołań reggea'owych lecz bardziej elementy funku, soulu i elektroniki.

W 2013 roku wraz ze swoim siedmioosobowym składem zwyciężyła finał muzycznego programu telewizyjnego "MUST BE THE MUSIC". Według krytyków swoim niekomercyjnym utworem "DIE FREE" ShataQS "złamała system" a oryginalnością, spójnością formy i świadomością muzyczną ujęła jurorów jak i publiczność. Jest zdobywcą trzeciego miejsca oraz nagrody za najlepszy wokal na międzynarodowym festiwalu TAUBERTAL OPEN AIR EMERGENZA 2014 w Niemczech. Jest też jedną z trzech finalistów eliminacji do 20. PRZYSTANKU WOODSTOCK 2014 co w rezultacie dało jej zespołowi bilet na dużą scenę Woodstock’u w pierwszy dzień festiwalu 2014r. Autorem aranżacji oraz producentem muzycznym całego projektu ShataQS jest wybitny wrocławski pianista ŁUKASZ DAMRYCH. To właśnie przy współpracy z Łukaszem powstał singiel “You’re beautiful” oraz płyta EP “The Colors I know”.

ShataQS to coś więcej niż jednoosobowy artystyczny twór. To silna grupa wszechstronnych muzyków, która swoją oryginalnością, muzykalnością oraz swobodą wypowiedzi wychodzi poza komercyjne schematy wnosząc absolutnie nowy, świeży powiew na rynek muzyczny nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami.

SHATA QS, Mr.ManKind to album, który łączy w sobie kilka gatunków muzycznych takich jak funk, reagge i soul z elementami elektroniki. Na znakomite brzmienie płyty składają się fantastyczne partie wokalne oraz bardzo solidnie osadzona sekcja rytmiczna. Całość o niebanalnym przekazie. Jak sama nazwa wskazuje “Mr.ManKind” to album dedykowany rodzajowi ludzkiemu i człowiekowi, jako zagubionej jednostce w świecie systemu.

Każdy utwór jest manifestacją przemyśleń, szukania prawdy i rozwiązań. Mr.ManKind to płyta, której realizacja trwała ponad rok, podczas którego skrupulatnie wybierani byli artyści i muzycy, z których to wsparciem i wkładem tworzony był cały projekt ShataQS. Dammy Bolarin, Naweed Ahmed , Łukasz Olejarczyk, Piotr (kovias) Kowieski to tylko kilka nazwisk spośród wielu jego budowniczych. Autorem aranżacji oraz produkcji płyty jest Łukasz Damrych, wrocławski producent muzyczny, pianista, kompozytor oraz zdobywca nagrody „Tukan” za najlepszą aranżację muzyczną na 26-tym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK