Biletomat Concerts Shining

Concerts: Shining

Tickets for Concert

Shining

date

Mon, 02 November 2015 time 19:00

venue

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

promotor

P.W. Events

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sun, 01 nov 2015 23:59

70 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Mon, 02 nov 2015 12:19

75 PLN

Sold out 

📄Zespół Shining wystąpi w Warszawie

Shining

Norweski Shining w listopadzie na koncertach w Polsce: 1.11 Kraków / Fabryka, 2.11 Warszawa / Klub Hydrozagadka, 3.11 Wrocław / Klub Muzyczny Liverpool.

SHINING (Norwegia) metal awangardowy:

O nich można napisać bardzo dużo. Bo rezydujący w Oslo Shining to zespół, po którym można zawsze spodziewać się czegoś niespodziewanego. Dowód? Proszę bardzo. W najdłuższy dzień 2015 roku, czyli przesilenie czerwcowe, 21 czerwca, Jørgen Munkeby, Håkon Sagen, Eirik Tovsrud Knutsen i Tobias Ørnes Andersen zagrali koncert na wysokiej na ponad 700 metrów skale, mając dosłownie parę metrów za sobą przepaść. Są zapisy wideo z tego wydarzenia. Jeśli ktoś ma lęk wysokości, przestrzeni, może lepiej, żeby nie oglądał… A zagrali, jak zwykle, genialnie! Shining słynie z paru rzeczy, w tym z kapitalnych koncertów.

Kapela Jørgena Munkeby'ego gościła u nas niejednokrotnie i zawsze przyjmowana była entuzjastycznie. Najwyraźniej genialnie zwariowana muzyka Norwegów, w której są i black metal, i free jazz, i fusion, i elementy progmetalowe oraz różnorakie eksperymenty dźwiękowe, idealnie trafia w gusta, zwariowanych przecież, Polaków.

Shining wysoko cenią w Norwegii. Kilka lat temu dostali w ojczyźnie muzyczne stypendium od panelu ekspertów, składającego się z muzyków A-Ha, tak, tego od "Take On Me". Norweska formacja ma na koncie sześć albumów, w tym arcydzieło "Blackjazz" (pierwsza dziesiątka notowań płyt w krainie fiordów), a także "One On One", który to album wciąż promuje. Ale spokojnie, na koncercie nie zabraknie kompozycji z wcześniejszych płyt.

http://www.shining.no/

https://www.facebook.com/shiningnorway

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Shining

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK