Biletomat Bilety Kolekcjonerskie SMOLIK / KEV FOX NA WALENTYNKI

Concerts: SMOLIK / KEV FOX NA WALENTYNKI

Tickets for Concert

SMOLIK / KEV FOX NA WALENTYNKI

date

Wed, 14 February 2018 time 19:00

venue

Wytwórnia
Łąkowa 29, 90-554 Łódź

promotor

Film Hotel

Tickets


Standard

I pula

available to
Tue, 13 feb 2018 23:59

70 PLN

Sold out

Standard

I pula

available to
Tue, 13 feb 2018 23:59

65 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Wed, 14 feb 2018 16:00

80 PLN

Sold out

Standard

II pula

available to
Wed, 14 feb 2018 16:00

75 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄SMOLIK / KEV FOX NA WALENTYNKI

SMOLIK / KEV FOX

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych.

Smolik i Kev Fox.

Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego songwrittera. Obecnie płyta SMOLIK // KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, za który artyści odebrali Fryderyka 2016 za Najlepszy Album Roku w kategorii Elektronika i Alternatywa. Płyta od czerwca 2017 ma status platynowej. Ich pierwszy singiel "Run" przez wielu uznawany jest za utwór roku. Kolejne single z płyty, to "Mind The Bright Lights" oraz "Regretfully Yours" z gościnnym udziałem Y (wokalistki zespołu Bokka).

W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.

Na tym jednak nie koniec. W lutym 2017 odbyła się sesja nagraniowa w Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel, natomiast 9 marca miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór zatytułowany "Queen Of Hearts", który jest zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.