Biletomat Concerts Soniamiki

Concerts: Soniamiki

Tickets for Concert

Soniamiki

date

Sat, 09 April 2016 time 20:00

venue

Dragon
ul. Zamkowa 3, 61-768 Poznań

promotor

All In Poznań

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 08 apr 2016 23:59

25 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 09 apr 2016 17:00

30 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Koncert Soniamiki w klubie Dragon

Soniamiki
support: Mari Mono

Soniamiki, to multi utalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth pop w surowym wydaniu przyprawiony nutami melancholijnej afirmacji.

Mieszkająca obecnie w Łodzi wokalistka wydała do tej pory w Niemczech dwie płyty. Kolejny krążek, za który tym razem odpowiedzialny jest Warner Music Poland, ukaże się 8 kwietnia 2016 roku.

Inspiracją dla nowego krążka jest, ukochany przez Soniamiki, Federico Fellini. Jego wiara w potęgę ludzkiej wyobraźni, wolność wyboru i możliwość wpływania na swoje życie jest niezmiennie pożywką dla twórczości Zosi.
Soniamiki występowała do tej pory na największych polskich scenach, m. in. na Opener’rze czy Męskim Graniu. Miała także możliwość zaprezentowania swojej twórczości teksańskim hipsterom podczas UTOPIAfest oraz słuchaczom kultowego niemieckiego Radio Einz w Berlinie.

Polska trasa koncertowa promująca płytę FEDERICO oraz występy na polskich i zagranicznych festiwalach planowane są na 2016 rok.

Zosia jest absolwentką filmu animowanego na poznański ASP. Poza muzyką, pisze opowieści, którymi chętnie dzieli się ze słuchaczami podczas koncertów. Artystka traktuje piosenki jako format łączący film ze sztuką opowiadania historii.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK