Biletomat Concerts Spiral Stairs

Concerts: Spiral Stairs

Tickets for Concert

Spiral Stairs

date

Wed, 04 October 2017 time 20:00

venue

GRIZZLY GIN BAR
ul. WILCZA 46, 00-679 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Tue, 03 oct 2017 23:59

49 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Wed, 04 oct 2017 17:00

60 PLN

Sold out 

📄Spiral Stairs wystąpi w Warszawie

Spiral Stairs

Agencja Go Ahead i Grizzly Gin Bar zapraszają na koncert Spiral Stairs! Scott Kannberg, gitarzysta Pavement, przyjedzie do Polski z solowym projektem 4 października i wystąpi w warszawskim Grizzly Gin Bar!

Scott Kannberg znany jest z twórczości zespołu Pavement, w którym grał przez wiele lat. W 1999 roku założył zespół Preston School of Industry, pod szyldem którego powstały dwa długogrające albumy i EP. W 2009 roku Kannberg postanowił spróbować solowej kariery – pod pseudonimem Spiral Stairs wydał album „The Real Feel”. Od tamtej pory muzyk tworzy i koncertuje samodzielnie. Artysta długo kazał fanom czekać na nowy materiał, bo od debiutanckiego solowego albumu minęło osiem lat. Po premierze „Doris and the Daggers” Spiral Stairs przybywa do Polski zaprezentować swoje utwory na żywo. Fani Pavements i Spiral Stairs, ten występ nie może was ominąć!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK