Biletomat Concerts Stratovarius

Concerts: Stratovarius

Tickets for Concert

Stratovarius

date

Fri, 09 October 2015 time 18:30

venue

Fabryka
Zabłocie 23, 30-701 Kraków

promotor

Knock Out Productions

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Thu, 08 oct 2015 23:59

85 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 09 oct 2015 13:42

99 PLN

Sold out 

📄Stratovarius w Fabryce!

Stratovarius

Knock Out Productions prezentuje koncerty powermetalowego dynamitu prosto z Finlandii – Stratovarius. Swoje doświadczenie i umiejętności udoskonalone w ciągu 30-letniej kariery zaprezentują 9 października w krakowskiej Fabryce i 10 października w warszawskiej Progresji.

Otwarcie bram: 18:30
Start: 19:00

STRATOVARIUS (Finlandia) power metal:

Zaczynali ponad 30 lat temu, w 1984 roku, ale z obecnego składu Stratovariusa początków zespołu nie pamięta już nikt. W niczym to nie przeszkadza fińskiej załodze serwować w regularnych odstępach czasu płyty, które są godne jednej z największych legend power metalu. Bo do takowych Stratovarius już od dawna się zalicza. Odkąd nie ma wspaniałego gitarzysty, lecz niestety niestabilnego emocjonalnie, Timo Tolkkiego, stery Stratovariusa dzierżą wokalista Timo Kotipelto i klawiszowiec Jens Johansson. I nie ma już podczas koncertów takich pokręconych akcji, jak kiedyś, gdy jeden z muzyków oddał mocz na drugiego. Tak, w tym zespole naprawdę działo się wiele dziwnych rzeczy. Na szczęście pod względem muzycznym działo się o wiele lepiej, a nawet wręcz wspaniale. Płyty „Dreamspace”, „Fourth Dimension”, „Destiny”, „Visions”, „Infinite”, czy obydwie części „Elements”, to pokaz powermetalowego mistrzostwa i klasyka gatunku. Nie tylko wirtuozerii gitarowej Tolkkiego, lecz przede wszystkim jego kunsztu kompozytorskiego. Zastępujący Timo Matias Kupiainen nie tylko świetnie potrafi odegrać niełatwe partie swego fantastycznie utalentowanego poprzednika, lecz od 2008 roku jest też współtwórcą ciekawych kompozycji Stratovariusa, jakie wypełniły albumy „Polaris”, „Elysium” i „Nemesis”. Ten ostatni materiał ukazał się w 2013 roku i muzycy będą promować go w Polsce.

Sprawdź jeśli lubisz: Sonta Arctica, Helloween, Freedom Call, Hammerfall

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Stratovarius

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK