Biletomat Concerts Suicide Silence

Concerts: Suicide Silence

Tickets for Concert

Suicide Silence

date

Mon, 10 August 2015 time 20:00

venue

Alibi
Grunwaldzka 67, 50-996 Wrocław

promotor

P.W. Events

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sun, 09 aug 2015 23:59

60 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Mon, 10 aug 2015 16:00

70 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Suicide Silence we Wrocławiu!

Suicide Silence
Support: Materia i The Sixpounder

Kultowy zespół dla wszystkich fanów deathcore’u wraca do Polski! Agencja PW Events ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkich na dwa koncerty amerykańskiej grupy Suicide Silence, które odbędą się 10 sierpnia we Wrocławiu – klub Alibil i 11 sierpnia w Poznaniu – klub Pod Minogą.

Suicide Silence to zespół deathcore’owy, powstały w 2002 roku w Riverside, w Kalifornii. Do dziś muzycy nagrali cztery albumy studyjne i dwie EPki. Polscy fani mieli już okazję widzieć ich na żywo w kraju podczas trasy promującej album „The Black Crown”. Był to ostatni występ, na którym mieli możliwość zobaczyć zespół w składzie z charyzmatycznym frontmanem Mitchem Luckerem, który zmarł w 2012 roku w wypadku motocyklowym. Po tym zdarzeniu Amerykanie zawiesili działalność na prawie rok. W październiku 2013 roku po długim oczekiwaniu fanów ogłoszono, ze zespół wraca do koncertowania z nowym wokalistą, a w planach mają nowy materiał. Mitcha Luckera zastąpił Hernan „Eddie” Hermida z All Shall Perish, a już w lipcu 2014 ukazała się ostatnia płyta – „You Can’t Stop Me”.

Podobnie jak kiedyś nie do pomyślenia był komercyjny powrót Alice In Chains, tak Suicide Silence śmiało zadebiutowali z nowym frontmanem albumem „You Can’t Stop Me”, mając w pamięci ogromną tragedię. Fani słynnego zespołu z południowej Kalifornii zademonstrowali swoją lojalność i niezachwiane wsparcie, gdy pojawił się ich czwarty album, wyprowadzając go na 16 pozycję na liście Billboard 200 z ilością ponad 15000 sprzedanych egzemplarzy już w pierwszym tygodniu od premiery. Płyta nadal przenika do serc i umysłów metalowej subkultury, a Sirius XM’s Liquid Metal grał go częściej niż jakikolwiek inny album w 2014 roku.

21 grudnia 2012 odbył się koncert wspomnieniowo-charytatywny poświęcony pamięci Luckera, którego celem było wsparcie finansowe jego córki. Na koncercie wystąpili znani muzycy, m.in. Tim Lambesis, Max Cavalera, Robert Flynn, Randy Blythe, którzy wykonywali największe hity zespołu. Zapis koncertu został udostępniony w internecie oraz wydany jako “Suicide Silence - Ending Is The Beginning: The Mitch Lucker Memorial Show.”

Obecny skład zespołu:
Hernan "Eddie" Hermida - wokal
Chris Garza – gitara elektryczna
Mark Heylmun – gitara elektryczna
Daniel Kenny – gitara basowa
Alex Lopez – perkusja

https://www.facebook.com/suicidesilence
http://bit.ly/ss-ycsm-nbe
http://instagram.com/SuicideSilenceOfficial
http://www.twitter.com/SuicideSilence


SUPPORTY:

MATERIA

Od 2007 roku nie zwalniają tempa! Doświadczona kapela ze Szczecinka, która ma na koncie masę koncertów w Polsce i Europie. Grali nawet na festiwalu metalowym w Egipcie czy też na Wacken Open Air, a w Polsce zaliczyli chociażby Woodstock. W 2013 roku wydali swój pierwszy długogrający krążek "Case Of Noise" i od tamtej pory, pomiędzy dużą ilością koncertów, przygotowują się do wydania kolejnej płyty. Świeży materiał jest już nagrany i czeka na wydanie. Jednak kiedy to nastąpi?!

https://www.facebook.com/materia.metal
https://www.youtube.com/user/themateria01

THE SIXPOUNDER

Łącząc kompozycyjne umiejętności Pawła i liryczny talent Phila w 2008 roku powstał projekt The Sixpounder. Brzmienie tego zespołu to swego rodzaju mieszanka rock & rolla i metalu. Dzięki takiej różnorodności Wrocławianie trafiają do bardzo szerokiej publiczności. Przez lata koncertowali w trasie z takimi osobistościami muzycznymi jak: Behemoth, Vader, Decapitated, Acid Drinkers, KAT i dzielili scenę z Motörhead, Soilwork, Parkway Drive, Bullet For My Valentine, Ihsahn, Despised Icon, Dead By April i wieloma innymi świetnymi zespołami. Na koncie mają album „Going To Hell? Permission Granted!”, który przyjął się bardzo dobrze wśród słuchaczy. Teraz planują nagrać jeszcze większy, szybszy i mocniejszy album. Liczymy, że się to uda jak najszybciej!

https://www.facebook.com/TheSixpounder
http://www.thesixpounder.com/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Suicide Silence

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK