Biletomat Concerts Suicide Silence

Concerts: Suicide Silence

Tickets for Concert

Suicide Silence

date

Tue, 11 August 2015 time 20:00

venue

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

promotor

P.W. Events

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Mon, 10 aug 2015 23:59

60 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Tue, 11 aug 2015 16:00

70 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Suicide Silence w Poznaniu!

Suicide Silence
Support: Final Sacrifice i Heresy Denied

Kultowy zespół dla wszystkich fanów deathcore’u wraca do Polski! Agencja PW Events ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkich na dwa koncerty amerykańskiej grupy Suicide Silence, które odbędą się 10 sierpnia we Wrocławiu – klub Liverpool i 11 sierpnia w Poznaniu – klub Pod Minogą.

Suicide Silence to zespół deathcore’owy, powstały w 2002 roku w Riverside, w Kalifornii. Do dziś muzycy nagrali cztery albumy studyjne i dwie EPki. Polscy fani mieli już okazję widzieć ich na żywo w kraju podczas trasy promującej album „The Black Crown”. Był to ostatni występ, na którym mieli możliwość zobaczyć zespół w składzie z charyzmatycznym frontmanem Mitchem Luckerem, który zmarł w 2012 roku w wypadku motocyklowym. Po tym zdarzeniu Amerykanie zawiesili działalność na prawie rok. W październiku 2013 roku po długim oczekiwaniu fanów ogłoszono, ze zespół wraca do koncertowania z nowym wokalistą, a w planach mają nowy materiał. Mitcha Luckera zastąpił Hernan „Eddie” Hermida z All Shall Perish, a już w lipcu 2014 ukazała się ostatnia płyta – „You Can’t Stop Me”.

Podobnie jak kiedyś nie do pomyślenia był komercyjny powrót Alice In Chains, tak Suicide Silence śmiało zadebiutowali z nowym frontmanem albumem „You Can’t Stop Me”, mając w pamięci ogromną tragedię. Fani słynnego zespołu z południowej Kalifornii zademonstrowali swoją lojalność i niezachwiane wsparcie, gdy pojawił się ich czwarty album, wyprowadzając go na 16 pozycję na liście Billboard 200 z ilością ponad 15000 sprzedanych egzemplarzy już w pierwszym tygodniu od premiery. Płyta nadal przenika do serc i umysłów metalowej subkultury, a Sirius XM’s Liquid Metal grał go częściej niż jakikolwiek inny album w 2014 roku.

21 grudnia 2012 odbył się koncert wspomnieniowo-charytatywny poświęcony pamięci Luckera, którego celem było wsparcie finansowe jego córki. Na koncercie wystąpili znani muzycy, m.in. Tim Lambesis, Max Cavalera, Robert Flynn, Randy Blythe, którzy wykonywali największe hity zespołu. Zapis koncertu został udostępniony w internecie oraz wydany jako “Suicide Silence - Ending Is The Beginning: The Mitch Lucker Memorial Show.”

Obecny skład zespołu:
Hernan "Eddie" Hermida - wokal
Chris Garza – gitara elektryczna
Mark Heylmun – gitara elektryczna
Daniel Kenny – gitara basowa
Alex Lopez – perkusja

https://www.facebook.com/suicidesilence
http://bit.ly/ss-ycsm-nbe
http://instagram.com/SuicideSilenceOfficial
http://www.twitter.com/SuicideSilence
SUPPORTY:

FINAL SACRIFICE

Lokalni wyjadacze, którzy mają na swoim koncie już sporo koncertów. Po ukształtowaniu się składu w 2010 roku zespół zaczął koncertować na terenie całego kraju, jak również w Niemczech oraz w Czechach. Po wydaniu długo oczekiwanej EPki "Aspirations & Endeavours" dzielili scenę z takimi zespołami jak: For The Fallen Dreams, Showbread, No Bragging Rights, Dream on Dreamer, My Autumn, HATE, Betraying The Martyrs czy In Hearts Wake. We wrześniu 2012 wraz z czeskim Momma Knows Best odbyli jedenastodniową trasę po wschodniej Europie, grając koncerty w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii i na Węgrzech. Zimą 2013 roku wydali nowe EP zatytułowane "Follow", ukazujące bardziej melodyjne oblicze muzyczne, które spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród słuchaczy.

https://www.facebook.com/finalsacrifice
http://www.finalsacrifice.bandcamp.com/

HERESY DENIED

Powstałe 3 lata temu Heresy Denied łączy nowoczesną odmianę death metalu ze staro szkolnym, bezkompromisowym graniem. W swojej twórczości zespół nawiązuje do czołowych przedstawicieli gatunku ekstremalnego metalu jak i kapel, które zdefiniowały jego nową odmianę. W ich muzyce nie brakuje ciężkich breakdownów, połamanych riffów, akustycznych przejść jak i energicznych, mięsistych partii gitarowych. Zespół ma zamiar wydać pod koniec roku 2015 swoją pierwszą, pełnowymiarową płytę, którą zapowiada ich pierwszy singiel "Deny Your Heresy".

https://www.facebook.com/HeresyDenied
https://heresydenied.bandcamp.com/ 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Suicide Silence

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK