Biletomat Bilety Kolekcjonerskie SYNY - Łódź

Concerts: SYNY - Łódź

Tickets for Concert

SYNY - Łódź

date

Sat, 14 April 2018 time 20:00

venue

klub Dom
Piotrkowska 138/140, 90-062 Łódź

promotor

Cuki makes it happen

Tickets


Standard

I PULA

available to
Fri, 13 apr 2018 23:59

30 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Syny z premierowym materiałem w Łodzi

SYNY

Bramka: 19:00
Koncert: 20:00

Link do fb: https://www.facebook.com/events/190193135089314/

Już 14 kwietnia Syny pojawią się w łódzkim DOMu promując swoją drugą płytę, której premiera odbędzie się zaledwie dwa dni wcześniej.

Płytę promuje singiel „Z białasami”, który oficjalnie w sieci pojawił się 1 marca:
https://youtu.be/jBZoc1BesdY

Syny to duet utworzony przez producenta 1988 oraz rapera i producenta Piernikowskiego. Zadebiutowali w 2015 roku wydaną w wytwórni Latarnia Records płytą "Orient", którą mocno namieszali na polskiej scenie muzycznej, wywołując dyskusje i kontrowersje.
Uważani powszechnie za prymitywnych barbarzyńców, którzy ponad konstrukcje muzyczne czy tekstowe stawiają klimat. Czeszą ludzi pod włos tworząc wielowarstwowe gówno pełne emocji, których w rapie zwykle próżno szukać. Ich wizjonerskie produkcje nikogo nie pozostawiają obojętnym, bo Syny to zjawisko emocjonalne.
Od momentu debiutu Syny zagrały kilkadziesiąt koncertów w Polsce i zagranicą, występując m.in. na festiwalach Nowa Muzyka, Unsound, OFF Festival, Up To Date, Colours of Ostrava, gdańskiej edycji Boiler Room oraz wielu innych, zdobywając sporą rzeszę wiernych fanów.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty SYNY!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.