Biletomat Concerts Ten Typ Mes / 29.11 / Poznań

Concerts: Ten Typ Mes / 29.11 / Poznań

Tickets for Concert

Ten Typ Mes / 29.11 / Poznań

date

Thu, 29 November 2018 time 20:00

venue

Próżność
ul. Niepodległości 8a, 61-875 Poznań

promotor

TBA MUSIC

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 26 oct 2018 21:02

39 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Thu, 29 nov 2018 16:00

49 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Ten Typ Mes 29 listopada w klube Próżność!

Ten Typ Mes

Otwarcie drzwi: 19:00
Początek koncertu: 20:00

Po dwóch miesiącach przerwy Ten Typ Mes powraca na trasę! Z tej okazji zapraszamy na poznański koncert rapera który odbędzie się 29 listopada w klube Próżność!

Ten Typ Mes, właściwie Piotr Szmidt – polski raper, wokalista, producent muzyczny, realizator nagrań, autor tekstów, wydawca i felietonista. Artysta ma na koncie dziesięć albumów, w tym trzy złote płyty. Dwukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka.
Ten Typ Mes jest jednym z założycieli niezależnej wytwórni płytowej oraz producenta ubrań - Alkopoligamia.com. Wytwórnia ma w katalogu łącznie ponad czterdzieści oficjalnych i nieoficjalnych wydawnictw, jak i kilkanaście sezonowych kolekcji ubrań dla mężczyzn i kobiet.
Szmidt współpracował w swoje karierze muzycznej m.in. z takimi artystami jak Włodi, Pezet, Andrzej Dąbrowski, Iza Lach, Dawid Podsiadło, Łona, Eldo, Krystyna Prońko, Maria Peszek, Quebonafide, Olaf Deriglasoff, Peja, Donatan, Kortez, Grubson, Monika Borzym. Jest regularnym felietonistą Co Jest Grane24 oraz Gazety Magnetofonowej.
Ten Typ Mes na żywo występuje z 5 osobowym składem. Kierownikiem muzycznym zespołu jest, klawiszowy wirtuoz, Andrzej „Fonai” Pieszak, na bębnach Jose Manuel Alban Juarez, na wokalu, samplerze, klawiszu i basie Ina West oraz wspierający Mesa wokalnie Kinga Miśkiewicz i Łukasz Stasiak. Ten skład to mieszanka talentów, która na scenie wybucha z wyjątkową precyzją, a potwierdzali to już na największych scenach w kraju jak i za granicą. Od białostockiego Up To Date Festival przez katowicki Tauron Nowa Muzyka, krakowski Live Festival aż po Hip Hop Kemp w Czechach.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK