Biletomat Concerts Ten Typ Mes + Małpa

Concerts: Ten Typ Mes + Małpa

Tickets for Concert

Ten Typ Mes + Małpa

date

Sat, 30 June 2018 time 19:30

venue

Hotspot
Wejherowska 34, 50-001 Wrocław

promotor

Greencorp1 sp z o.o.

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Thu, 07 jun 2018 10:34

20 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Wed, 20 jun 2018 23:59

30 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 29 jun 2018 23:59

40 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 30 jun 2018 16:30

50 PLN

Sold out 

📄Ten Typ Mes i Małpa we Wrocławiu!

Ten Typ Mes
Małpa

19:30 - Małpa
20:30 - Ten Typ Mes

30 czerwca na plażowej scenie HotSpotu pojawi się dwóch artystów. Dwóch raperów. Każdy ze złotą płytą na koncie. Perfekcjonizm i kontrowersja. Łukasz "Małpa" Małkiewicz I Ten Typ Mes. Z ogromną radością zapraszamy na muzyczną noc pod gołym niebem wypełnioną mocnymi, porywającymi tekstami.

19:30 – 20:30

Nigdy nie napisałem tekstu na 99 procent, zawsze na sto. Nie wypuściłem nagrania, w którym nie podobało mi każde słowo. Zawsze gdy kończę zwrotkę, uważam, że moja ostatnia jest moją najlepszą.

Tak o sobie mówi Łukasz „Małpa” Małkiewicz. Toruński raper, współzałożyciel formacji Proximite i wydawnictwa muzycznego o tej samej nazwie. Jego debiutancki album pt. „Kilka numerów o czymś” zapisał się w historii polskiego rapu jako jeden z najważniejszych albumów polskiego undergroundu. Jego druga solowa płyta pt. „Mówi” znalazła się na pierwszym miejscu zestawienia OLiS i po niespełna trzech miesiącach uzyskała status złotej.

20:30-21:30

Ten Typ Mes jako autor tekstów zawsze stawiał na kontrowersję i bezpośredniość (już od debiutu z Flexxipem w 2003 r.), jako MC – na technikę i rewolucyjną formę. Jego wokalne wycieczki w stronę g-funku i punk rocka dały mu miano najbardziej rozśpiewanego rapera w Polsce. Mes (wł. Piotr Szmidt) częstuje publikę
rozwiązaniami na granicy regularnego koncertu i performance’u (promując płytę z Lepszymi Żbikami Mes występował w masce kota, a jego DJ w masce dzika). Ten Typ często zmienia wizerunek sceniczny intrygując żądnych zaskoczeń fanów i wprawiając w osłupienie sceptyków – z Flexxipem straszył łysą głową, przy promocji solowych płyt stawiał na marynarki i emploi przepitego poety, inspirował się kalifornijskimi alfonsami podczas prac nad g-funkowymi albumami formacji 2cztery7.

AFTER:
Wiktor Unton

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie