Biletomat Concerts Testament + Virgin Snatch

Concerts: Testament + Virgin Snatch

Tickets for Concert

Testament + Virgin Snatch

date

Wed, 03 June 2015 time 18:00

venue

Fabryka
Zabłocie 23, 30-701 Kraków

promotor

Knock Out Productions

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Tickets sold out.Poszukaj wydarzenia Testament + Virgin Snatch w innym terminie i miejscu.


 

📄Testament zagra w Fabryce!

Testament, Virgin Snatch

Knock Out Productions oraz klub B-90 z ogromną przyjemnością informują, ze do Polski na dwa koncerty przyjedzie kultowy, thrash-metalowy zespół Testament. Amerykanie zagrają 2 i 3 czerwca, odpowiednio w klubach B-90 w Gdańsku oraz Fabryka w Krakowie. Na koncertach usłyszymy zarówno materiał z nadchodzącego, długo oczekiwanego albumu jak i największe klasyki zespołu.

TESTAMENT (USA) thrash metal:

Metallikę, Slayera, Anthrax i Megadeth wymienia się jako tych największych w trash metalu. Tuż za nimi jest kilka innych znakomitych kapel, a jedną z nich jest na pewno kalifornijski Testament. Kapela, która położyła fundament pod techniczny, melodyjny thrash metal. Która ma jednego z największych i najbardziej charakterystycznych frontmanów gatunku, Chucka Billy'ego, oraz jednego z najlepszych thrashowych gitarzystów, Alexa Skolnicka.
Testament powoli zbliża się do jubileuszu 30-lecia istnienia, ale na laurach bynajmniej spoczywać nie zamierza. Ostatnie zamieszanie ze składem, odejście Grega Christiana i atmosferze oskarżeń o niezbyt uczciwy podział dochodów, nie zaszkodziły kapeli. Chuck, Alex i Eric Peterson ponownie dokooptowali wielkiego wyjadacza metalowych scen, Steve'a DiGiorgio, i już z nim nagrają nowy materiał oraz ponownie zawitają do Polski. Strach się bać, jak zabrzmi następca "Dark Roots Of Earth" z sekcją rytmiczną DiGiorgio/Gene Hoglan… Jedno jest pewne, dostaniemy porcję thrashowych klasyków z czasów kultowych "Legacy ", "The New Order" i "Practice What You Preach", przemieszanych z najlepszymi kawałkami, jakie Testament nagrał od czasu powrotu do składu Skolnicka. Jak doskonale wiemy, w Polsce gra im się wybitnie dobrze, a przyjęcie polskich fanów za każdym razem robi na Amerykanach wielkie wrażenie. Raczej nie ma mowy, by tym razem było inaczej. Żeby was nakręcić jeszcze bardziej dodamy, że Gene zdradził, iż nowy materiał klimatem i mocą będzie przypominał genialny "The Gathering". I jak, wystarczająco podjarani?

Sprawdź jeśli lubisz: Annihillator, Kreator, King Diamond, Sodom...

VIRGIN SNATCH (Kraków) thrash metal:

Grali przed Anthrax, Testament, Helloween, Rage, wystąpili na potężnej scenie Przystanku Woodstock, objechali Polskę parokrotnie, w tym na trasie z Behemoth, zdobywali publikę na Ukrainie, Białorusi i w Rosji. Virgin Snatch to od lat uznana marka w polskim metalu, nierzadko określana polskim odpowiednikiem wspomnianego Testamentu. Przed którym ponownie wystąpią.
Grają od 2001 roku, a tamte czasy ze składu pamiętają do dziś Jacko (perkusja) i Grysik (gitara). Niewiele krócej od nich jest w Virgin Snatch Zielony, który zadziwia niesamowitą łatwością zarówno w czystym śpiewaniu, jak i w growlowaniu. Koncert Virgin Snatch to połączenie potężnej energii oraz doskonałych umiejętności muzyków plus ten nieprzewidywalny składnik każdego wieczoru, który wnosi Zielony. Jedno jest pewne, na ich "sztuce" nie będziecie się nudzić!

Sprawdź jeśli lubisz: Anthrax, Frontside, Testament, Metallica...

Wejście: 18:00
Start: 19:00

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK