Biletomat Concerts The Paper Kites

Concerts: The Paper Kites

Tickets for Concert

The Paper Kites

date

Sat, 23 January 2016 time 19:00

venue

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 22 jan 2016 23:59

35 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 23 jan 2016 15:00

40 PLN

Sold out 

📄The Paper Kites w Warszawie!

The Paper Kites

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty grupy The Paper Kites. Australijczyków zobaczyć będzie można 22 stycznia w poznańskim klubie Pod Minogą i 23 stycznia w warszawskiej Hydrozagadce.

19:00 drzwi, 20:00 support, 21:00 The Paper Kites

Zespół powstał pięć lat temu w Melbourne i debiutował w 2001 roku EPką „Woodland”. Po wydaniu pierwszego albumu („States”, 2013), The Paper Kites stali się jedną z ulubionych grup w kraju, grając koncerty na całym kontynencie. Sukces w ojczyźnie zaowocował m.in. wspólną trasą z City And Colour po Ameryce Północnej.

W 2015 roku The Paper Kites wrócili z nowym krążkiem – „twelvefour”. Płyta oparta jest na twierdzeniu, że najbardziej twórczym czasem dla artysty są godziny między północą a czwartą rano – i w takim czasie właśnie powstały szkice piosenek, które tworzył frontman – Sam Bentley. Przez dwa bezsenne miesiące powstało około 30 numerów, które finalnie złożyły się na nową płytę. Muzycy nagrywali w Seattle, a nad całością produkcji czuwał Phil Ek, który pracował już m.in. z Father John Misty czy Fleet Foxes. „twelvefour” ukazał się w sierpniu, a zapowiadał go rewelacyjny singiel „Electric Indigo”: https://www.youtube.com/watch?v=HWF5_wdqQj0.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK