Biletomat Concerts THE TYRANTS OF DEATH EUROPEAN TOUR 2016: Cattle Decapitation + Suffocation + Abiotic

Concerts: THE TYRANTS OF DEATH EUROPEAN TOUR 2016: Cattle Decapitation + Suffocation + Abiotic

Tickets for Concert

THE TYRANTS OF DEATH EUROPEAN TOUR 2016: Cattle Decapitation + Suffocation + Abiotic

date

Wed, 02 March 2016 time 19:00

venue

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

promotor

P.W. Events

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Tue, 01 mar 2016 23:59

69 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Wed, 02 mar 2016 16:00

79 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄The Tyrants Of Death European Tour 2016

Cattle Decapitation + Suffocation + Abiotic

Agencja P.W. Events oraz Massive Music zapraszają na jedyny polski przystanek w ramach trasy „The Tyrants Of Death European Tour 2016”! Już 2 marca w warszawskiej Progresja Music Zone wystąpią Suffocation - którzy powrócą do Polski po ponad półrocznej przerwie, Cattle Decapitation - dla których będzie to debiutancka wizyta w naszym kraju oraz Abiotic - amerykańscy wirtuozi technicznego death metalu, również po raz pierwszy w Polsce !

SUFFOCATION (USA) techniczny death metal
***
Nowojorski zespół zaliczany do prekursorów swojego gatunku. W zeszłym roku świętowali 25 lat istnienia, a polscy fani mogli ich widzieć na trasie europejskiej u boku Nile. Ich ostatni album „Pinnacle of Bedlam” (Nuclear Blast, 2013) znalazł się na liście najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych - Billboard 200. Na swoim koncie mają setki koncertów na całym świecie, a także wizyty na takich festiwalach jak Summer Breeze, Metalfest, Deathfest, Metal Up Your Ass czy Brutal Assault. Ich dyskografia obejmuje 7 albumów studyjnych i 2 EPki - robi wrażenie, prawda? Giganci technicznego death metalu już w marcu powrócą do Polski!

https://www.facebook.com/suffocation
„As Grace Descends”
https://www.youtube.com/watch?v=Jp1YSf_5mr8


CATTLE DECAPITATION (USA) death metal/grindcore
***
Od 1996 roku niezmiennie podbijają serca kolejnych rzeszy fanów death metalu i grindcore’u! Kalifornijczycy mają na swoim koncie 7 albumów, a ich dyskografię zamyka płyta „The Anthropocene Extinction” z 2015 roku, wydana za pośrednictwem wytwórni Metal Blade Records. Związani z wydawnictwem są już od drugiej płyty, czyli od 2002 roku. Ich najnowsze dzieło muzyczne dotarło aż na 100 pozycję kultowej listy najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych - Billboard 200. W Polsce jeszcze nie grali, mimo iż mają tutaj wielu fanów. To będzie debiutancka wizyta, której bez wątpienia nie zapomnimy!

https://www.facebook.com/cattledecapitation/
„Manufactured Extinct”
https://www.youtube.com/watch?v=u8t8g8lU4ms


ABIOTIC (USA) techniczny death metal
***
Amerykanie z Miami są stosunkowo świeżym projektem na światowej mapie death metalu. Zespół powstał w 2010 roku, jednak ich rozwój jest niezwykle dynamiczny. Swoim oryginalnym stylem szybko zaskarbili sobie serca fanów i bardzo szybko nawiązali współpracę z wytwórnią Metal Blade Records. Grupa wcześniej była znana jako Behold the Ruins. W 2011 roku wydali własnym nakładem swoją debiutancką EPkę nazwaną "A Universal Plague". W październiku 2012 roku grupa wydała swój pierwszy album długogrający pt. „Symbiosis”, już za pośrednictwem swojego aktualnego wydawcy. W roku 2015 uraczyli nas znakomitym albumem „Casuistry”, który jednogłośnie został przez krytyków okrzyknięty rewelacyjnym zbiorem technicznych, gitarowych fajerwerków, ciekawych partii perkusyjnych i głębokiego wokalu frontmana Travisa Bartoska.

https://www.facebook.com/Abioticfl/
„Cast Into The Depths”
https://www.youtube.com/watch?v=jr-sNO8MBy0

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK