Biletomat Koncertowy marzec w Warszawie! Tom Odell

Concerts: Tom Odell

Tickets for Concert

Tom Odell

date

Tue, 21 March 2017 time 19:45

venue

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets


Sektor (siedzące nienumerowane)

I pula

available to
Tue, 21 mar 2017 09:00

120 PLN

Sold out


Płyta (stojące)

I pula

available to
Tue, 21 mar 2017 09:00

140 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Tom Odell w Warszawie!

Tom Odell

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Toma Odella! Autor hitu „Another Love” wystąpi 21 marca na warszawskim Torwarze. Artysta wraca po wyprzedanym, listopadowym koncercie do Polski, by promować album „Wrong Crowd”, który premierę miał w czerwcu tego roku!

18.30 - otwarcie drzwi
19.45 - LANY
21.00 - Tom Odell

https://www.youtube.com/watch?v=uvosjKUKCLo

Tom Odell pochodzi z Wielkiej Brytanii. Zadebiutował w 2012 roku EPką „Songs from Another Love”, która została przyjęta przez słuchaczy i krytyków z wielkim entuzjazmem i zwróciła na niego uwagę wielu wpływowych dziennikarzy muzycznych. Ważnym osiągnięciem w dorobku artysty jest zdobycie BRITs’ Critics’ Choice Award – nagrody, którą we wcześniejszych latach wygrały m.in. Florence & The Machine czy Adele. Rok później, nakładem Columbia Records, ukazał się debiutancki longplay artysty „Long Way Down”. Przed premierą swojego pierwszego krążka Odell wystąpił jako support grupy The Rolling Stones w Londynie, co bez wątpienia pomogło muzykowi osiągnąć większą popularność. Od momentu wydania albumu kariera muzyka rozwija się bardzo prężnie. Dowodem tego jest druga płyta „Wrong Crowd”. Singlami zwiastującymi najnowsze wydawnictwo są utwory „Wrong Crowd”, „Magnetised” oraz „Somehow”, które zapowiedziały subtelną zmianę muzycznej stylistyki Toma Odella. Album zbiera doskonałe opinie wśród krytyków i fanów, a występy w całej Europie przyciągają tłumy. Nie przegapcie marcowego występu Toma Odella! Sprzedaż biletów rusza w piątek 25 listopada o 10:00!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Koncertowy marzec w Warszawie!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.